شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:22 منتشر شده در مورخ: 1399/07/27 شناسه خبر: 1658274
استاندار چهارمحال و بختیاری:

پیشرفت و توسعه هر جامعه در گرو تامین امنیت است/ لزوم مشارکت‌های مردمی در حوزه پیشگیری از وقوع جرم

پیشرفت و توسعه هر جامعه در گرو تامین امنیت است/ لزوم مشارکت‌های مردمی در حوزه پیشگیری از وقوع جرم
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همه ما به‌عنوان یک شهروند در برابر قانون و مقرارت باید وظایف خودمان را به خوبی انجام دهیم تا در همین راستا به نیرو انتظامی کمک کرده باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری صبح امروز در مراسم صبحگاه نیرو انتظامی اظهار کرد: امنیت مسئله مهمی است که در هر جامعه ای به ان نیاز است و اگر این امنیت از بین رود سلامت جامعه به خطر می افتد.

وی با شاره به اینکه ما در هر زمان و هر مکان به نیرو انتظامی نیاز داریم تصریح کرد: اگر یک روز فعالیت نیرو انتظامی کم شود در همه زمینه ها ما با اختلال روبه رو شده و شاهد اتفاقات ناگوری می شویم.

عباسی  با اذعان بر اینکه برای موفق بودن نیرو انتظامی همکاری و مشارکت مردم لازم است عنوان کرد: همه ما به‌عنوان یک شهروند در برابر قانون و مقرارت باید وظایف خودمان را انجام دهیم تا در همین راستا به نیرو انتظامی نیز کمک کرده  باشیم.

وی با تاکید بر اینکه امکانات و تجهیزات باید در اختیار نیرو انتظامی قرار گیرد خاطر نشان کرد: اگر امکانات و تجهیزات نباشد رعایت نظم و امنیت نیز به خوبی برقرار نمی شود.

عباسی افزود: ابزار و امکانات، همدلی، همکاری و تمکین از مهم‌ترین مولفه‌هایی است که در اختیار نیروی انتظامی نیست و توجه و حمایت مردم و سایر مسؤولان را می‌طلبد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه همه ماست که به قوانین و مقرارات جامع عمل بپوشانیم و این هفته که هفته نیرو انتظامی است را با حمایت همه جانبه از پرسنل شجاع نیرو انتظامی اعلام کنیم.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1658274
ارسال نظر
نظرات