شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1399/07/27 شناسه خبر: 1658385
‍ استاندار قزوین:

بزرگترین تهدید امروز، ایجاد تفرقه برای تجزیه کشور است

بزرگترین تهدید امروز، ایجاد تفرقه برای تجزیه کشور است
هدایت اله جمالی‌پورگفت: مهمترین بلایی که ما را امروز تهدید می‌کند تجزیه کشور و ایجاد تفرقه برای تجزیه است و این تهدیدات بزرگی است که در سایه وحدت و انسجام خنثی شده و نقشه‌های دشمن نقش بر آب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ هدایت اله جمالی‌پور ظهر امروز(یکشنبه) در آئین افتتاح هفته پلیس که با حضور مسئولان استانی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین برگزار شد؛ اظهار کرد: امنیت به دو بخش مرزی و داخلی تقسیم می‌شود که امنیت مرزها توسط ارتش و سپاه و امنیت داخلی توسط نیروی انتظامی است و این اقتدار در مرزها همیشه بازدارنده است و دشمن را در ترسیم و ترفند علیه کشور ناامید می‌کند.

وی افزود: در داخل کشور نیز پلیس بعنوان پشتیبان داخلی موجب اعتماد و اعتقاد و امنیت بیشتر مردم در جامعه می‌شود که این امر موجب توسعه و پیشرفت و رفاه در جامعه است.

استاندار قزوین تصریح کرد: در استان قزوین با تمام کمبودها، نیروی انتظامی توانسته با برقراری ارتباط سازنده با سپاه و اطلاعات از تمام ظرفیت‌های استان برای برقراری امنیت همگام شود و نتیجه این امر برقراری امنیت در استان است.

جمالی پور عنوان کرد: انسجام بین اعضای شورای تامین استان و اقتدار نیروی انتظامی و اقدامات دستگاه قضا موجب شد در تمام طول سال و ایام محرم و صفر شاهد امنیت بی مثال در استان باشیم.

وی افزود: اینکه پلیس به موقع در صحنه حاضر شده و با اراذل و اوباش و قاچاقچیان مقابله می‌کند، موجب اعتماد مردم شده و این امر در حفظ امنیت پایدار استان مشهود است.

مدیر ارشد اجرایی استان قزوین تصریح کرد: دشمنان ما به دنبال توطئه و تفرقه افکنی هستند و همه ظرفیت‌ها را بسیج کرده‌اند و شاهد این امر در تمام مرزهای کشور هستیم و آماده هستند از هر فرصتی برای آسیب به جمهوری اسلامی استفاده کنند تا با ایجاد تفرقه بین مسئولین، مذاهب و قومیت‌ها از هر ابزاری استفاده کنند.

باید برای ایجاد انسجام بین نیروها و مردم از اختلافات داخلی دست برداریم

وی ادامه داد: امروز شبکه‌های خارجی ماهرانه و هنرمندانه همه ظرفیت‌ها را بسیج کرده‌اند تا اختلافات را در جامعه ترویج دهند و جنگ امروز بسیار سخت‌تر از جنگ تحمیلی است؛ چرا که در جنگ تحمیلی متوجه دشمن هستیم و با تعیین سبک جنگ نظامی می‌توانیم با ابزارهای مناسب پیروزی و شکست را رقم بزنیم.

جمالی پور یادآور شد: اما در جنگ امروز با استفاده از تمام ابزارهای فرهنگی، مذهبی، قومیتی، اقتصادی و تفرقه بین مسئولین و مقامات کشوری موضوع سخت می‌شود و وقتی مردم چند صدایی را در جامعه و مسئولین بشنوند سکوت خواهند کرد.

استاندار قزوین عنوان کرد: باید کلیت جامعه را ببینیم و اگر بخواهیم امنیت را ایجاد کرده و در مقابل ترفندهای دشمن در جامعه بایستیم باید کلیت امر را در جامعه ببینیم مانند آنان که جان برکفانه مسیر درست را انتخاب کردند. امروز شرایط ما سخت است و لحظه به لحظه سخت‌تر می‌شود.

وی افزود: دشمن شناسی بسیار مهم است و مدل رفتاری ما در این امر نیز بسیار مهمتر است و باید برای ایجاد انسجام بین نیروها و مردم از اختلافات داخلی دست برداریم.

جمالی پور گفت: مهمترین بلایی که ما را امروز تهدید می‌کند تجزیه کشور و ایجاد تفرقه برای تجزیه است و این تهدیدات بزرگی است که در سایه وحدت و انسجام خنثی شده و نقشه‌های دشمن نقش بر آب می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1658385
ارسال نظر
نظرات