شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:59 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658620
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی خبر داد؛

شناسایی ۷ نانوایی متخلف در روز گذشته/ برخورد قانونی با تعطیلی خودسرانه نانوایی‌ها

شناسایی ۷ نانوایی متخلف در روز گذشته/ برخورد قانونی با تعطیلی خودسرانه نانوایی‌ها
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: روز گذشته طی بازدیدی که از نانوایی‌های دو شهر بجنورد و شیروان انجام شد هفت نانوایی که خودسرانه واحد خود را تعطیل کرده بودند، شناسایی شدند که با آنان برخورد قانونی انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، سید جلال موسوی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی دو روز گذشته در بجنورد و شیروان شماری از نانوایی ها با تعطیلی خودسرانه علاوه بر سرگردانی مردم در تهیه نان همچنین موجب ایجاد صف های طولانی در سایر نانوایی ها شدند.

موسوی افزود: این در حالی است که نانوایی های استان سهمیه آرد خود را روزانه دریافت می کنند.

وی عنوان کرد: روز گذشته، این اداره کل از 60 واحد نانوایی در شهرهای بجنورد و شیروان بازدید کردند که از این بازرسی انجام شده با تعطیلی خودسرانه هفت واحد نانوایی مواجه شدیم.

وی اعلام کرد: با این واحدهای متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی در ادامه با تاکید بر این نکته که در تامین و توزیع آرد برای خراسان شمالی هیچ مشکلی وجود ندارد و تمامی نانوایی های استان سهمیه آرد خود را برای پخت نان تا 10 آبان ماه دریافت کرده اند، اعلام کرد: متاسفانه شماری از نانوایی ها سهمیه آرد دریافتی را به خارج از شبکه عرضه می کنند و می فروشند.

انتهای پیام/ ق

https://www.dana.ir/1658620
ارسال نظر
نظرات