شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:06 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658629
سرپرست اداره بهزیستی راز و جرگلان خبر داد؛

راه‌اندازی پویش "پازل همدلی" با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمند

راه‌اندازی پویش "پازل همدلی" با هدف حمایت از دانش آموزان نیازمند
مریم داشاب گفت: پویش پازل همدلی با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمندی که تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان هستند راه اندازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مریم داشاب، سرپرست اداره بهزیستی راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار راز و جرگلان اظهار داشت: با برپایی پویش پازل همدلی بسته های لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت حمایت اداره بهزیستی تهیه و توزیع می شود. 


وی ادامه داد: علاقمندان می توانند با خرید هر قطعه پازل به قیمت ۱۰ هزار تومان در تامین لوازم التحریر و کوله مدرسه این دانش آموزان سهیم باشند. 


داشاب خاطرنشان کرد: در ادامه از همه کسانی که قصد  مشارکت در این پویش همدلی را دارند خواست تا با مراجعه به نشانی pazzlehamdeli.ir و یا سایت بهزیستی کشور اطلاعات خود را وارد و سپس استان خراسان شمالی , شهرستان راز و جرگلان  را انتخاب کنند و یک یا چند قطعه پازل را به نام خود ثبت و خریداری کنند .


سرپرست اداره بهزیستی راز و جرگلان  افزود: تمام فرآیندها و روش‌های اجرایی این کار و کمک های جمع شده و در نهایت لوازم التحریری که تهیه می شود کاملاً شفاف در سایت مربوطه برای همه مشارکت‌کنندگان قابل رویت و قابل دسترس خواهد بود و همه مشارکت کنندگان می‌توانند نتایج کار را تا پایان دنبال کنند.


این مقام مسئول یادآور شد: این پویش با همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار، آوای پیک تحریر ایرانیان، موسسه خیریه نیک گامان و با کمک و مشارکت همه مردم ایران اسلامی اجرا می شود.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1658629
ارسال نظر
نظرات