شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658634
فرماندار تربت حیدریه:

امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/ نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی

امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/ نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی
علی رستمی گفت: امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است و چنانچه این حوزه با مشکل روبرو شود خیلی از حوزه های دیگر از دست خواهد رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح توس؛ علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، اظهار داشت: امروز نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند و توانستند در حوزه های مختلف توان دفاعی کشور را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت هر جامعه ای است و چنانچه این حوزه با مشکل روبرو شود خیلی از حوزه های دیگر از دست خواهد رفت.

رستمی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

فرماندار تربت حیدریه افزود: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

فرمانده انتظامی تربت حیدریه در تشریح عملکرد 7 ماهه نخست امسال بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون 2 تن انواع مواد مخدر توسط ناجا کشف شده که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد افزایش داشته و این حامل دو پیام مهم است، از یک سو عملکرد مناسب پلیس در مبارزه با قاچاقچیان را می رساند، اما مهمترین پیام آن افزایش مصرف مواد افیونی در جامعه است.

کیانی خاطر نشان کرد: نزاع های فردی در یکسال گذشته کاهش یافته، ضمن آنکه در این مدت هیچ فقره قتلی در شهرستان رخ نداده است..

وی از افزایش 11 درصدی سرقت های خرد در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و از مردم خواست نسبت به ایمن سازی منازل و مغازه ها و همچنین خودروهای شخصی خود حساسیت داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1658634
ارسال نظر
نظرات