شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658696
فرمانده سپاه ناحیه هرسین:

ارتقاء رشد معرفتی دانش آموزان در کنار رشد علمی ضروری است

ارتقاء رشد معرفتی دانش آموزان در کنار رشد علمی ضروری است
صمد محمدی, فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: سخنان مقام معظم رهبری مشخص کننده مسیر آموزشی و پرورشی کشور است و باید با برنامه ریزی دقیق علاوه بر افزایش سطح علمی دانش آموزان زمینه رشد معرفتی آن ها را نیز فراهم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از دیوانگاه، صبح امروز  صمد محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین به همراه دیگر مسئولین سپاه با علی نور فتحی مدیر جدید اداره آموزش و پرورش دیدار کردند.

 محمدی در این دیدار با اشاره به سابقه طولانی، جهاد و رشادت فرهنگیان در عرصه های محتلف، تلاش معلمان را در این شرایط حاد کرونایی جهاد علمی خواند و از زحمات مجموعه فرهنگی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده سپاه هرسین سخنان اخیر مقام معظم رهبری را مشخص کننده مسیر آموزشی و پرورشی کشور دانست و از مدیر آموزش و پرورش خواست تا با برنامه ریزی دقیق علاوه بر افزایش سطح علمی دانش آموزان زمینه رشد معرفتی آن ها را نیز فراهم نماید.

علی نور فتحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هرسین نیز در این دیدار، روحیه حاکم بر فرهنگیان را روحیه ای جهادی دانست و افزود: معلمان نشان داده اند هیچگاه سنگر مقدس تعلیم و تربیت را خالی نخواهند گذاشت.

فتحی در بخش دیگری از سخنان خود تعامل میان بسیج و آموزش و پرورش را تعاملی پویا و سازنده قلمداد کرد و ابراز امیدواری کرد تا با افزایش سطح همکاری ها شاهد تحولات مثبت و رو به جلو در این زمینه باشیم.

 

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1658696
ارسال نظر
نظرات