شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658789
رئیس آموزش و پرورش سبزوار خبرداد؛

توزیع ۵۰ دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان نیازمند در روداب

توزیع ۵۰ دستگاه تبلت بین دانش‌آموزان نیازمند در روداب
نصرآبادی از توزیع 50دستگاه تبلت باهدف ایجاد عدالت آموزشی در روداب سبزوار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل نصرآبادی مدیر آموزش‌وپرورش سبزوار در گفت‌وگو با صبح توس؛ بابیان اینکه در حال حاضر جلوگیری از بازماندن دانش آموزان بخش‌های محروم از تحصیل از اولویت‌های آموزش و پروش است اظهار داشت: ۵۰ دستگاه تبلت در راستای گسترش بستر فضای مجازی و دسترسی به شبکه شاد بین دانش‌آموزان نیازمند بخش روداب  توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی از افراد در این منطقه به علت کمبود منابع مالی توانایی لازم برای تهیه گوشی هوشمند و یا تبلت را نداشته و این امر مانعی برای تحصیل فرزندان آن‌ها در سال تحصیلی پیش رو بود تصریح کرد: با توجه به اولیت های آموزش‌وپرورش این موضوع را در دستور کار قراردادیم تا با تهیه 50دستگاه تبلت برخی از مشکلات را مرتفع کنیم.

 نصرآبادی با اشاره به اینکه ارزش هر دستگاه تبلت حدود ۲۵ میلیون ریال است که با کمک خیران تهیه و در بین دانشآموزان نیازمند توزیع‌شده است تصریح کرد:با توزیع این تبلت ها دسترسی دانش‌آموزان به شبکه شاد در مناطق محروم بخش روداب سبزوار تسهیل شده و روند آموزش ادامه پیداکرده است.

 وی همچنین بابیان اینکه  هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس هزار بسته نوشت‌افزار با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سبزوار بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد افزود: این اقدامات در راستای افزایش عدالت آموزشی بسیار مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1658789
ارسال نظر
نظرات