شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658825
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان لرستان:

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در ۴ هزار مدرسه لرستان برگزار می‌شود

انتخابات انجمن اولیا و مربیان در ۴ هزار مدرسه لرستان برگزار می‌شود
گله دار، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموز‌ش و پرورش استان لرستان گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بیش از 4 هزار مدرسه سراسر استان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک ، فریبا گله داری با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان با شعار  مدرسه کانون تربیتی محله اظهار داشت : این هفته فرصتی است تا خانواده و مدرسه نقش تربیتی و آموزشی خود را برای تربیت و اعتلای دانش آموزان ، معرفی و تبیین کنند.

وی افزود: با توجه به شرایط‌ کرونایی برنامه های این هفته با استفاده از فضای مجازی به ویژه شبکه شاد برگزار می‌شود.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموز‌ش و پرورش استان لرستان گفت: در راستای اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی عمومی اولیا و مربیان ، گروه استانی آموزش خانواده در پیام رسان راه‌اندازی شده است تا خانواده ها بتوانند از این ظرفیت در جهت اجرای نقش تربیتی خود برای آموزش دانش آموزان استفاده کنند.

گله داری با اشاره به اینکه انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از چهار هزار مدرسه سراسر استان برگزار می شود گفت: بیش از ۱۰ نفر دانش آموز در این مدارس وجود دارد که مدیران مدارس تا ۱۵ آبان فرصت دارند انتخابات مدارس را برگزار و گزارش آن را در سامانه همگام ثبت کنند.

وی بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی، شورای هر مدرسه می تواند در خصوص شیوه برگزاری انتخابات (حضوری یا غیر حضوری) تصمیم گیری کند  در صورتی که  شورای مدرسه تصمیم به برگزاری انتخابات به شیوه حضوری را گرفت ، توصیه می کنیم که انتخابات در فضای باز و با رعایت دستورالعمل ها برگزار شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1658825
ارسال نظر
نظرات