شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1399/07/28 شناسه خبر: 1658842
رئیس دادگستری هشترود خبر داد؛

کار در بخش کرونا، جریمه متخلفین پروتکل‌ها/ 29 پرونده تشکیل شده است

کار در بخش کرونا، جریمه متخلفین پروتکل‌ها/ 29 پرونده تشکیل شده است
رحیم استادی، رئیس دادگستری هشترود گفت: هر فرد و یا صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند و یا افزادی که اقدام به برگزاری مراسم های عمومی مانند عزا و عروسی کنند طبق تصمیم، جریمه آنها کار اجباری در بخش کرونایی بیمارستان و یا ارائه خدمات عمومی رایگان در آنجا خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پیک هشترود، رحیم استادی رئیس دادگستری هشترود در گفتگو با خبرنگار ما گفت: وضعیت کرونا در هشترود همه مردم را مضطرب کرده است از این رو قصد داریم در صورت عدم رعایت ضوابط بهداشتی اقدامات سخت گیرانه‌ای را در این شهرستان اجرایی کرده تا بتوانیم از گسترش کرونا جلوگیری کنیم.

وی افزود: هر فرد و یا صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند و یا افزادی که اقدام به برگزاری مراسم های عمومی مانند عزا و عروسی کنند طبق تصمیم، جریمه آنها کار اجباری در بخش کرونایی بیمارستان و یا ارائه خدمات عمومی رایگان در آنجا خواهد بود.

استادی تصریح کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا در شهرستان هشترود، تعداد ۲۹ پرونده تهدید علیه بهداشت عمومی و تعداد ۱۶ پرونده کرونایی در بخش ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی دادگستری هشترود تشکیل شده که جز پنج پرونده که در مرحله رسیدگی است، بقیه پرونده‌ها با اعلام حکم تادیبی و جریمه نقدی، مختومه شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش افراد کرونایی در هشترود و مرگ و میر ناشی از این بیماری از تمامی هموطنان می‌خواهم که از سفر به این شهرستان خودداری کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1658842
ارسال نظر
نظرات