شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1658992
دانا گزارش می دهد؛

پروژه مالی مسیح علینژاد برای تحریم ورزش ایران/ کاسبی کارمند ترامپ با فشار علیه مردم+فیلم

پروژه مالی مسیح علینژاد برای تحریم ورزش ایران/ کاسبی کارمند ترامپ با فشار علیه مردم+فیلم
عناصر زن ضدانقلاب مانند شیرین عبادی و مسیح علینژاد دوباره برای تحریم ملت ایران دست به کار شده اند؛ پروژه دیگری که ضدانقلاب خود آنرا از ابتدا شکست خورده توصیف می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسیح علینژاد ضدانقلاب فراری که به نوعی کارمند دولت ترامپ است این روزها پیشنهاد تحریم ورزش حرفه ای ایران را می دهد. وی پیشتر کمپین های دیگری را در راستای ضربه زدن به کشورمان سناریو سازی کرده که همه آنها شکست خورده است.

به نظر می رسد وی دوباره برای تحریم هموطنانش برنامه ریزی کرده و با همین روش پروژه های مالی عظیمی از کاخ سفید دریافت می کند و درواقع کاسب تحریم مردم ایران است.

وی اخیرا در شبکه تلویزیونی سعودی ایران اینترنشنال پروژه پولساز جدید خود را مطرح می کند؛ تحریم ورزش حرفه ای ایران. موضوعی که توسط فرد دیگری که روی خط رسانه سعودی آمده است به شدت مورد اعتراض واقع میشود و وی بیان می کند که علینژاد تازه به خارج از کشور فرار کرده است و پیشتر چهل سال است با همین روش ها ایران تحت فشار قرار می گیرد اما این موارد به هیچ وجه جواب نمی دهد.
 
این عنصر ضدانقلاب با توسل به روش‌های ترامپی مثل هوچی‌گری، "شلوغ‌بازی" و حملات شخصی سعی می کند انتقاد دقیق طرف مقابل رو خفه و بی‌اثر کند. این نحوه برخورد را در اکثریت "اپوزیسیون" می‌توان دید اما موضوع قابل توجه خط بطلان و شکست خورده دانستن چنین پروژه هایی است که حتی ضدانقلاب هم به آن معترف است.
 
این طرح که به طور کاملا مستقیم مانند تحریم های اقتصادی مردم و ورزشکاران حرفه ای را هدف قرار داده است ماهیت عناصر ضدانقلابی مانند مسیح علینژاد را به خوبی نشان می دهد.
 
جالب است که طراحی سازماندهی شده خاصی در این راستا صورت گرفته است و چندی پیش «شیرین عبادی» فردی که جایزه صلح نوبل را کسب کرده است به این کمپین پیوست. اظهارات وی در تحریم ورزش ایران به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و منتقدان وی را در جایگاه کسانی چون «آنگ سان سوچی» که مانند وی جایزه صلح نوبل گرفته اما در جنایت علیه بشیریت (مسلمانان میانمار) دست داشتند نشاندند. 
 
بسیاری مطرح می کنند کسی که جایزه صلح را کسب کرده است چرا باید با ابزار زور و تحریم و جنایت سعی می کند به اهداف خود دست یابد. به هر جهت ضدانقلاب طراحی خاصی در خصوص فشار به ملت ایران به طور همه جانبه در دستور کار خود قرار داده است که خود این عناصر آنرا از ابتدا شکست خورده توصیف می کنند. 
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
علینژاد
https://www.dana.ir/1658992
ارسال نظر
نظرات