شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:13 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659004
معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین:

کرونا در قزوین ۱۱ قربانی دیگر گرفت/ لزوم زدن ماسک برای کنترل بیماری

کرونا در قزوین ۱۱ قربانی دیگر گرفت/ لزوم زدن ماسک برای کنترل بیماری
علی اکبر کرمی، معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان از فوت ۱۱ بیمار کرونایی در قزوین خبر داد و گفت: آمار بیماران بستری در بیمارستان‌ها به ۴۰۰ نفر رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به آمار فوتی‌های ناشی از ابتلا به کرونا در استان اظهار کرد: متاسفانه روز گذشته ۱۱ خانواده قزوینی به دلیل فوت یکی از عزیزان خود در اثر ابتلا به کرونا داغدار شدند.

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته ۵۶ بیمار جدید با علائم قطعی کرونا در مراکز درمانی قزوین بستری شدند و جمع آمار بیماران بستری در بیمارستان‌ها به ۴۰۰ نفر رسیده است.

این مقام مسئول بیان کرد: مشکل اساسی که این روزها با آن مواجه هستیم این است که آمار بیماران بستری و نیازمند به حمایت‌های تنفسی افزایش یافته است؛ لذا دچار کمبود دستگاه‌های کمک تنفسی شدیم.

کرمی در پایان عنوان کرد: ظرفیت بخش‌های ویژه استان تکمیل است و درصدد افزودن ظرفیت این بخش هستیم که تا تجهیزات از تهران وارد شود زمان می‌برد؛ بنابراین از مردم تقاضا داریم که شیوه‌نامه‌‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کرده و همگی از ماسک استفاده کنند تا ما دچار بحران‌های اساسی در استان نشویم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659004
ارسال نظر
نظرات