شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659071
نائب رئیس مجلس خبر داد؛

اجرای 8 پروژه مهم توسط قرارگاه خاتم در اردبیل/ 500 میلیارد تومان به پروژه‌های مهم عمرانی استان اختصاص یافت

اجرای 8 پروژه مهم توسط قرارگاه خاتم در اردبیل/ 500 میلیارد تومان به پروژه‌های مهم عمرانی استان اختصاص یافت
نائب رئیس مجلس از اختصاص 500 میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم الانبیاء به پروژه های مهم عمرانی استان اردبیل خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نیکزاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: با اختصاص بالغ بر 500 میلیارد ریال توسط قرارگاه خاتم الانبیاء جهت اتمام  8 پروژه مهم در اردبیل آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین پروژه های استان اردبیل چهار بانده کردن جاده اردبیل به سرچم است، افزود: با تخصیص 50 میلیارد تومان از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء بزودی این پروژه از سمت سرچم به اردبیل به مصافت 55 کیلومتر آغاز می شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری اردبیل با توجه به اینکه تمامی اعتبارات لازم را از سوی وزیر راه و شهرسازی و هیئت دولت بطور کامل دریافت کرده است باید هرچه سریعتر پروژه های عمرانی شهری خود را آغاز و به اتمام برساند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی دیگر از پروژه های مهم شهری پل قدس اردبیل است، افزود: تمام اعتبارات لازم برای اتمام این پروژه به حساب شهرداری اردبیل واریز و تخصیص یافته است که دیگر هیچ بهانه ای برای تعلیق این پروژه مهم از سوی شهرداری اردبیل بجا نمانده است.

نیکزاد از تخصیص 36 میلیارد ریال برای بار اول از سوی بانک شهری و برای بار دوم  و سوم از سوی سفر نوبخت معاون برنامه و بودجه رئیس جمهور برای تکمیل پروژه پل قدس خبرداد و گفت: طبق قول شهردار اردبیل این پروژه باید تا دهه فجر سال 99 به اتمام برسد.

وی تصریح کرد: قرارگاه خاتم الاانبیاء قرار هست علاوه بر پروژه اردبیل به سرچم، پل قدس اتمام پروژه مهم و ملی راه آهن، بیمارستان و چهاربانده کردن جاده اردبیل به گرمی و اردبیل به مشگین شهر را تسریع و به پایان برساند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659071
ارسال نظر
نظرات