شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659117
فرماندار سراوان:

سراوان یکی از امن‌ترین شهرهای سیستان و بلوچستان/ خدمات پلیس در برقراری نظم و امنیت ستودنی است

سراوان یکی از امن‌ترین شهرهای سیستان و بلوچستان/ خدمات پلیس در برقراری نظم و امنیت ستودنی است
علی رضا شهرکی گفت: باتوجه به تلاش ها و خدمات شبانه روزی نیروهای پلیس در شهرستان سراوان علی رغم تمامی محدودیت ها، به جرئت می توانم بگویم سراوان یکی از امن ترین شهرهای استان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی رضا شهرکی فرماندار شهرستان سراوان در گفت و گو با عصرهامون، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته ناجا، بیان کرد: در حوزه شهرستان سراوان که یک منطقه مرزی است و تردد های خاصی اتفاق می افتاد و با توجه به وجود مرز میزبان افراد مختلف هستیم، امنیت مطلوبی در این منطقه حاکم است.

 
وی افزود: تردد ها در این منطقه نیازمند یک نظم و کنترل است که امروز امنیت حاکم در جامعه به واسطه تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی در تمامی بخش ها است.
 
فرماندار سراوان ادامه داد: شاید نقدهایی به پلیس باشد همانطور که به خبرنگار، صدا و سیما و فرمانداری نقد می شود اما هیچ کس نمی تواند بگوید که جامعه ای عاری از مشکل دارد.
 
شهرکی اضافه کرد: اما طبق آمارها، مقیاس ها و عملکرد پلیس در شهرستان سراوان خروجی این است که به جرئت می توانم بگویم در مقوله امنیت، شهرستان سراوان یک شهر امن است و هر فردی که اراده کند در هر ساعت از شبانه روز می تواند در جاده های اصلی این شهر تردد داشته باشد.
 
وی خاطر نشان کرد: امنیت پایداری که در منطقه رقم خورده نتیجه زحمات ایثارگرانه نیروهای انتظامی است که علی رغم تمامی محدودیت های کارنامه بسیار درخشانی در سراوان دارد که از مجاهدات های نیروهای مخلص انتظامی به صورت ویژه قدر دانی می کنم.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1659117
ارسال نظر
نظرات