شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659144
نماینده مردم خرم آباد در مجلس:

استیضاح رئیس جمهور ثمره‌ای برای مردم ندارد/ضرورت تعامل سازنده و نظارت جدی در راستای قانونگذاری

استیضاح رئیس جمهور ثمره‌ای برای مردم ندارد/ضرورت تعامل سازنده و نظارت جدی در راستای قانونگذاری
ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح رئیس جمهور در این مدت کوتاه تا انتخابات بیشتر حاشیه ایجاد می کند و ثمره ای برای مردم ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به استیضاح رئیس جمهور اظهار داشت: بهترین کاری که مجلس تا انتخابات ریاست جمهوری باید انجام دهد این است که تعامل سازنده و انتقادی با وزاری دولت داشته باشد.

وی افزود: اگر دولت و وزیران با محوریت کمیسیون ها در جهت همکاری برای حل مشکلات مردم و نظارت بر اجرای قانون همراهی کنند، در این مدت باقیمانده تا انتخابات بهتر می توان نتیجه گرفت.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس تصریح کرد: به جای تمرکز بر کارهایی مانند استیضاح رئیس جمهور بهتر است با نظارت و برنامه ریزی اقداماتی انجام داد که اثرگذار باشد.

وی عنوان کرد: با وجود رئیس جمهور، وزار و مدیران میانی نظارت هایی انجام دهند که نیاز است تعامل سازنده و نظارت جدی در راستای قانونگذاری داشته باشیم. باید به فکر همکاری سازنده همراه با جایگاه نظارتی باشیم و اقداماتی مانند استیضاح رئیس جمهور بیشتر حاشیه ایجاد می کند و ثمره ای  برای مردم ندارد.

ویسکرمی گفت: تعامل سازنده، نظارت جدی و تاکید بر اجرای قانون ضروری است و اگر خلاء قانونی وجود دارد مجلس با قانون گذاری مشکل را حل کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659144
ارسال نظر
نظرات