شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659155
نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس:

علی رغم نارضایتی از عملکرد دولت با استیضاح مخالفم

علی رغم نارضایتی از عملکرد دولت با استیضاح مخالفم
ذبیح الله اعظمی گفت: علی رغم آنکه از عملکرد رئیس جمهور و دولت راضی نیستم اما خودم را مقید به فرمایش مقام معظم رهبری می دانم که فرمودند دولت ها در سال پایانی خود مشکلاتی دارند و بهتر است که نمایندگان با آنها همکاری وکمک کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ذبیح الله اعظمی در گفتگو با راه آرمان؛ گفت: در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور، صراحتا اعلام کرده ام که با استیضاح و طرح سوال از رئیس جمهور مخالفم و صلاح نمی دانم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس ابراز کرد: علی رغم آنکه از عملکرد رئیس جمهور و دولت راضی نیستم اما خودم را مقید به فرمایش مقام معظم رهبری می دانم که فرمودند دولت ها در سال پایانی خود مشکلاتی دارند و بهتر است که نمایندگان با آنها همکاری وکمک کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هر دو دوره همراه با دولت بوده و از دولت حمایت کرده ام، تصریح کرد: اما معتقدم چنانچه بخواهیم استیضاح و طرح سوال از رئیس جمهور را داشته باشیم؛ این امر آب به آسیاب دشمن، منافقین، سلطنت طلبان، خارج نشینان و دشمنان قسم خورده کشورمان آمریکا و اسرائیل می ریزیم و آنها بیشترین بهره را می برند.

اعظمی تأکید کرد: بهتر است در مدت زمان باقی مانده با دولت همکاری کنیم تا با تعامل بتوانیم مشکلات کشور را حل کنیم؛ بنابراین به نظر من مسیر استیضاح و سوال از رئیس جمهور نه تنها مشکلی از کشور را حل نمی کند؛ بلکه مشکلاتی به کشور اضافه می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659155
ارسال نظر
نظرات