شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659175
نماینده رشت:

"خمام"، استانداردهای لازم برای شهرستان‌‌شدن را دارد/ مجلس یازدهم پیگیر شهرستان‌شدن این بخش

"خمام"، استانداردهای لازم برای شهرستان‌‌شدن را دارد/ مجلس یازدهم پیگیر شهرستان‌شدن این بخش
سید علی آقازاده با بیان اینکه در این ده تا دوازده سال، مسئله شهرستان شدن خمام محصولی جزء امروز و فردا شدن برای مردم نداشته‌است گفت: مجلس یازدهم به طور جدی به موضوع شهرستان شدن خمام پرداخته و پیگیر این مطالبه مردم خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سید علی آقازاده با اشاره به موضوع شهرستان شدن خمام به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم این بخش، اظهار کرد: چندین سال است که موضوع شهرستان شدن بخش خمام به صورت جدی مطرح شده چرا که به لحاظ جمعیت روستایی و شهری استانداردهای لازم را داراست.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰ سال است که موضوع شهرستان شدن خمام در تقسیمات کشوری مطرح شده است، افزود: خمام به لحاظ جغرافیایی‌ وگردشگری از  موقعیت  خوبی برخوردار است البته، این مسئله بسیاری از مراحل قانونی خود را طی کرده اما هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده است.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این ده تا دوازده سال، مسئله شهرستان شدن خمام محصولی جزء امروز و فردا شدن برای مردم نداشته‌است تاکید کرد: مجلس یازدهم به طور جدی به موضوع شهرستان شدن خمام پرداخته و پیگیر این مطالبه مردم  خواهد بود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به نظر مساعد نمایندگان مجلس در مسئله شهرستان شدن خمام گفت: با وجود اینکه این مسئله بیش از ۱۰ تا ۱۲ سال مطرح شده و به نتیجه نرسیده است اما مجلس یازدهم تلاش می‌کند تا با پیگیری های لازم این موضوع به سرانجام برسد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659175
ارسال نظر
نظرات