شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1399/07/29 شناسه خبر: 1659184
دانا گزارش می‌دهد؛

پایگاه بدون تعطیلی فتنه‌گران در شهرداری تهران/ وقتی محکوم امنیتی معاون روابط عمومی شهرداری می‌شود!

پایگاه بدون تعطیلی فتنه‌گران در شهرداری تهران/ وقتی محکوم امنیتی معاون روابط عمومی شهرداری می‌شود!
سمیه عالمی پسند در حالی که سابقه قضایی و حضور در فتنه 88 را دارد به تازگی بدون توجه به سابقه اش، به عنوان سرپرست جدید معاونت روابط‌عمومی مرکز ارتباطات و اموربین الملل منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیستم مهرماه بود که غلامحسین محمدی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، سمیه عالمی پسند را که پیشتر مدیر ارتباطات اجتماعی مرکز ارتباطات بود به عنوان سرپرست جدید معاونت روابط‌عمومی مرکز ارتباطات و اموربین الملل  منصوب کرد.

سمیه عالمی پسند همسر پیمان چالاکی، معاون اجرایی ستاد انتخابات میرحسین موسوی در ساوه بود که به اتفاق همسرش از سوی برخی نهادهای اطلاعاتی به جرم اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شد، پس از بازداشت، چالاکی به 4سال حبس تعزیری و عالمی پسند نیز به 2 سال حبس تعلیقی محکوم شد که در همان زمان چالاکی به بند 350 زندان اوین برای سپری شدن دوران محکومیت منتقل می شود.

سمیه عالمی پسند پس از بازداشت همسرش در سلسله مصاحبه‌هایی با برخی از سایتهای معاند از شرایط دشوار زندگی مردم سخن به میان می آورد و می گوید: در شرایطی هستیم که گذران زندگی هر روز برای مردم سخت تر می شود، مردم واقعا در زندگی روزمره شان اذیت می شوند، همه مردم در سختی به سر می برند که کم از زندان ندارد.

اما این سلسله مصاحبه ها تا ادامه ماجرا تا آنجا ادامه داشت که برخی از سایتهای ضدانقلاب و معاند به حمایت از سخنان این کارمند شهرداری تهران پرداختند، به طوری که یکی از خبرنگاران ضدانقلاب در گزارشی طویل به بیان برخی از مشکلات او پس از بازداشت همسرش می پردازد.

وقتی شهرداری توانی برای اخراج یک فتنه گر ندارد!

شهرداری تهران علی رغم گزارش بازداشت این فتنه 88 اما گویا عزمی برای  کنار گذاشتن وی از این مجموعه شهری ندارد و حالا مدیران شهرداری پا را فراتر نهاده و پستهای کلیدی را در اختیار فردی قرار می دهند که سابقه قضایی و حضور در فتنه 88 را دارد.

شهرداری تهران در طول سالهای اخیر نه تنها در مقابل چنین افرادی کوتاه نیامده بلکه توانسته در مقام دفاع از آنها برآید به طوری که سمیه عالمی پسند در طول سالهای اخیر صاحب منصب سه پست کلیدی در این مجموعه شده است.

به طور کلی باید دید چه کسانی از حضور فعالان فتنه در شهرداری تهران حمایت کرده و نمی گذارند پایگاه‌های انتخاباتی کمترین آسیبی ببیند؟

باید مسئولان شهرداری تهران باید پاسخ دهند که اگر یک جوان بیکار جامعه بخواهد در شهرداری استخدام شود چه مراحلی گزینشی را باید طی کند، و اگر آن جوان سابقه کیفری در پرونده داشته باشد و یکی از اقوام او تنها دخانیاتی مصرف کنند آیا حاضرند او را به استخدام در بیاورند؟ شاید بد نباشد نهادهای نظارتی همچنان خاموش نباشند و زمین‌های ناهموار شهرداری را بررسی کنند تا مشخص شود چه کسانی در پشت پرده انتصابات چنین افرادی در شهرداری تهران هستند.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659184
ارسال نظر
نظرات