شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659354

ترامپ: خانواده بایدن فاسد است

ترامپ: خانواده بایدن فاسد است
رئیس جمهور آمریکا بار دیگر رقیب دموکراتش را به فساد متهم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفت: خانواده بایدن، یک خانواده فاسد است.

بر این اساس، ترامپ در این مصاحبه تاکید کرد: بایدن در حال سقوط است. به تمام فسادهایی که در خانواده اش وجود دارد، نگاه کنید. این فساد عظیمی است که هیچ کس تاکنون ندیده است. اوضاع به سرعت در حال تغییر است و اعداد در نظرسنجی‌ها واقعاً خوب به نظر می‌رسد.
 
وی افزود: دموکرات‌ها می‌خواهند اسلحه و نفت مردم آمریکا را از بین ببرند. آن‌ها می‌خواهند متمم دوم قانون اساسی آمریکا که اجازه حمل سلاح را به مردم می‌دهد را لغو کنند. آن‌ها قصد دارند وارد یک توافق جدید در رابطه با محیط زیست شوند.
 
وی با اشاره به بایدن ادامه داد: شما نمی‌توانید به چین بروید و پسر شما با ۱.۵ میلیارد دلار کار کند. نمی‌توانید به اوکراین بروید و آنجا ماهانه ۱۸۳ هزار دلار با پرداخت ۳ میلیون دلار پیش پرداخت، دریافت کنید. شما نمی‌توانید ۳.۵ میلیون دلار از همسر شهردار مسکو دریافت کنید در حالی که هیچ تجربه‌ای نداشتید‎. تا زمانی که پدرش معاون رئیس جمهور نشد، وی بیکار بود.
 
ترامپ گفت: ما باید دادستان کل کشور را وارد عمل کنیم و او نیز باید سریع عمل کند. دادستان کل کشور باید فردی را منصوب کند. این یک فساد بزرگ است و باید مردم در مورد آن قبل از انتخابات اطلاع داشته باشند. این اقدام باید زود انجام شود و دادستان کل نیز باید به فوریت عمل کند.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1659354
ارسال نظر
نظرات