شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 09:45 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659358
نماینده مردم رشت در مجلس:

استیضاح رئیس جمهور در چندماه باقی مانده به انتخابات، صلاح نیست/ روحانی به خاطر عملکردش باید از مردم عذرخواهی کند

استیضاح رئیس جمهور در چندماه باقی مانده به انتخابات، صلاح نیست/ روحانی به خاطر عملکردش باید از مردم عذرخواهی کند
محمدرضا احمدی با بیان اینکه رئیس جمهور باید برای رفع مشکلات اقتصادی مردم با مجلس همگام شود، گفت: اگر رئیس جمهور استیضاح شود چه کسی دولت را در دست می گیرد؟ قطعا معاون اول می آید و عملا اتفاق خاصی نمی افتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا احمدی سنگری در گفتگو با خبرنگار 8دی، در خصوص استیضاح رئیس جمهور با بیان اینکه اکنون زمان مناسبی برای استیضاح نیست، اظهار کرد: استیضاح رئیس جمهور در حال حاضر به صلاح نیست و تأثیرگرفته از جو بیرون از مجلس است و قطعا در مجلس رأی نمی آورد.

وی تصریح کرد: به طور مثال اگر رئیس جمهور استیضاح شود چه کسی دولت را در دست می گیرد قطعا معاون اول می آید؟ و عملا اتفاق خاصی نمی افتد.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه چند ماه به پایان عمر دولت مانده است قطعا خیلی از دشمنان جمهوری اسلامی بدنبال ایجاد اختلاف بین قوا هستند، و روحانی هم در این صورت می تواند ادعا کند که من بدنبال حل مشکلات کشور بودم اما اجازه ندادند! آن وقت خرابی های پیش آمده را چه کسی باید پاسخگو باشد؟!

احمدی سنگری با بیان اینکه اگر یک معاون همراه و قوی داشتیم استیضاح رئیس جمهور رقم می خورد، افزود: به نظر بنده در حال حاضر استیضاح به صلاح نیست، ناگفته نماند خیلی از نمایندگانی که این طرح را امضاء کردند به این خاطر است که به روحانی اعلام کنند با او موافق نیستند.

وی ادامه داد:  در جلسه ای که با یکی از وزرا داشتم به او گفتم به روحانی بگوید بیاید و با نمایندگان یک نشست بگذارد الان زمان اختلاف و دوری از هم نیست هر چقدر دوری و فاصله باشد، دشمن خوشحال تر می شود.

احمدی با اشاره به اینکه دشمن نه بودنِ مجلس را می خواهد نه بودن رئیس جمهور و هیئت دولت را، ادامه داد:  در گذشته انگلیس اعلام می کرد تفرقه بینداز و حکومت کن الان آمریکا می گوید تقرقه بینداز و نابود کن.

وی بیان کرد: در حال حاضر استیضاح و برکناری روحانی چه کمکی به رفع مشکلات مردم می کند؟ آیا مطمئن هستیم که مشکلات مردم رفع می شود، جیب آنها پر می شود  و سفره هایشان بزرگتر می شود یا از این بدتر می شود لذا پیشنهاد من این است که رئیس جمهور با نمایندگان بنشیند و با ایجاد وحدت، اقتصاد و معیشت مردم را حل کند.

احمدی ادامه داد: تلاش دشمن در داخل و خارج برای بیشتر کردن اختلافات است و مسئولین بدانند اختلافات، مشکل مردم را حل نمی کند و تنها در سایه وحدت می توانیم مشکل اقتصادی و معیشتی مردم حل کنیم.

وی با تأکید بر اینکه انتقاد موجب پویایی و بالندگی  کشور می شود، گفت: رئیس جمهور باید در خصوص برجام از مردم عذرخواهی کند اگر همین رئیس جمهور دلسوز باشد و پشت تریبون اعلام کند که مردم من در اداره کشور موفق نبودم، فریب لبخندهای کری، اوباما، ترامپ و غربی ها را خوردم و کشور را نابود کردم، مردم خوشحال می شوند.

احمدی  با بیان اینکه رئیس جمهور باید با مجلس همگام‌شود برای رفع مشکلات اقتصادی مردم، گفت: مردم با وضعیت بدی دارند زندگی می کنند به نظر بنده الان زمان استیضاح و عدم کفایت نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659358
ارسال نظر
نظرات