شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659427
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد؛

وجود ۹۱ پروژه نیمه‌کاره ورزشی در مازندران

وجود ۹۱ پروژه نیمه‌کاره ورزشی در مازندران
حسن رنگرز با بیان اینکه ۹۱ پروژه نیمه کاره در حوزه ورزش در مازندران وجود دارد، گفت: تکمیل پروژه ها سخت است و باید بخش خصوصی در این حوزه سرمایه‌گذاری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل  از بلاغ، حسن رنگرز سه شنبه شب در  دیدار با امام جمعه آمل به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار کرد: کرونا باعث تعطیلی اماکن ورزشی شده و امکان ورزش کردن را سلب کرده است، بسیاری دچاره مشکل شده اند، با توجه به اقلیم و جغرافیا زدن پیست تندرستی، پارک های ساحلی و مانند آن می تواند فعالیت های فیزیکی را افزایش دهد که باعث ارتقای سطح ایمنی بدن می شود .

وی با بیان اینکه ۹۱پروژه نیمه کاره در حوزه ورزش در مازندران وجود دارد، عنوان کرد: تکمیل پروژه ها سخت است، باید بخش خصوصی در این حوزه سرمایه گذاری کنند، اما متاسفانه قوانین طولانی و دست و پا گیر است و سرمایه گذار در میانه راه می ماند در اینجاست که چه خوب است خیرین در ورزش ورود پیدا کنند و ورز ساز یا ورزشی یار داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: یکی از دغدغه های جدی که در حوزه سخت افزاری وجود دارد، عدم وجود زیرساخت ها در حوزه بانوان است که بیشترین نقش را در سلامت خانواده ایفا می کنند و در قهرمان پروری  نقطه عطفی بشمار می رود که کمتر دیده شده است.

وی در خصوص سرانه ورزشی مازندران اظهار کرد: سرانه ورزشی مازندران یک متر است در حالی که سرانه ورزشی  باید دو متر باشد و با نقطه ایده آل فاصله داریم.

امام جمعه آمل نیز افزود: افزایش بیماری ها به سبب کم تحرکی، نگران کننده است.

حجت‌الاسلام مرتضوی ورزش همگانی باید در جامعه ترویج پیدا کند، ورزش هم می تواند بر بستر فضای مجازی پیگیری شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659427
ارسال نظر
نظرات