شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:58 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659438
مدیرعامل هلال احمر استان قزوین خبر داد؛

اجرای طرح نذر مهربانی با آبرسانی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان

اجرای طرح نذر مهربانی با آبرسانی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان
حسن آصفی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: طرح نذر مهربانی به همت مجمع خیرین استان قزوین و معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان با آبرسانی به روستاهای محروم استان سیستان و بلوچستان انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: با توجه به اجرای طرح نذر آب ۳ در سال جاری و بازدید میدانی تیم اعزامی این جمعیت به شهرستان هامون، آب‌رسانی به روستاهای ملارضا، کوچکزائی، الهی، جعفری، ده تقی، لولینک، شیردل و قلعه سام با محوریت استان قزوین و در قالب طرح نذر مهربانی به انجام خواهد رسید.

وی افزود: در راستای آبرسانی به این روستاها هماهنگی‌های لازم با مجمع خیرین استان صورت گرفته و با همکاری خیرین عضو این مجمع مقرر شده که اقداماتی جهت انجام پروژه آبرسانی صورت گیرد تا بتوانیم قدمی شایسته در جهت رفع مشکلات مردم این روستاها در استان سیستان و بلوچستان برداریم.

این مقام مسئول؛ تأمین لوله و اتصالات مورد نیاز آبرسانی را یکی از اقدامات جهت انجام پروژه آبرسانی به این روستاها عنوان کرد و گفت: تأمین هزینه اجرای طرح، نظارت بر اجرای طرح و معرفی پیمانکار واجد الشرایط جهت اجرا از دیگر اقداماتی است که جهت انجام پروژه آبرسانی به این روستاها انجام خواهد شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان با دعوت از تمامی خیرین انساندوست استان جهت مشارکت در این طرح بیان کرد: امیدواریم با استفاده از توانمندی‌های خیرین استان قزوین و با اجرای طرح آبرسانی در روستاهای محروم استان سیستان و بلوچستان، اندکی از مصائب و مشکلات مردم شریف این استان برطرف شود و بتوانیم خدمات خوب و شایسته‌ای همچون گذشته به هموطنان خود در استان سیستان و بلوچستان ارائه دهیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659438
ارسال نظر
نظرات