شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659474
در دیدار با خانواده معظم شهدا عنوان شد؛

شهیدان چشم و چراغ هدایت جامعه/ زنده نگه داشتن یاد شهدا در واقع پاسداری از اسلام و انقلاب است

شهیدان چشم و چراغ هدایت جامعه/ زنده نگه داشتن یاد شهدا در واقع پاسداری از اسلام و انقلاب است
جمعی از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با خانواده معظم شهدا در شهر جالق سراوان دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان  به همراه حجت الاسلام والمسلمین موحد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان  و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان با خانواده شهیدان اربابی ، دهانی حسین زهی و اربابی سرجو دیدار و گفتگو کرد.

سلطانعلی میر رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در حاشیه این دیدار گفت:  زنده نگهداشتن یاد شهدا و حفظ آثار آنها و همچنین تجلیل و تکریم خانواده های شهیدان در واقع پاسداری از اسلام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه شهیدان با ایمان و باور قلبی قدم در راه شهادت نهادند، افزود: راه شهادت، مسیری است که شیرینی اجر و پاداش آن تمام نشدنی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: امیدوارم بتوانیم در راه تحقق آرمان های شهیدان ثابت قدم باشیم و از ارزش هایی که این شهیدان خلق کرده اند، حفاظت و پاسداری کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین موحد مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان نیز در این دیدار، تداوم راه شهدای والامقام را بزرگ‌ترین قدرشناسی از رشادت‌ها و فداکاری‌های آنان عنوان کرد و گفت: راه راستین شهدای والامقام، راه سعادت و رستگاری است و تداوم این راه مقدس ایران اسلامی را به قله‌های عزت و افتخار می‌رساند.

وی در ادامه همچنین با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های شهید، آنان را چشم‌ و چراغ جامعه دانست و افزود: خانواده شهدا با ایثار فرزندان عزیز خود بالاترین درجه گذشت را به منصه ظهور رساندند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659474
ارسال نظر
نظرات