شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659520
استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

دستگاه‌های اجرایی از محل تهاتر پاسخگوی مطالبات کارکنان باشند

دستگاه‌های اجرایی از محل تهاتر پاسخگوی مطالبات کارکنان باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحم با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی از محل تهاتر پاسخگوی مطالبات کارکنان باشند گفت :در حوزه های مسکن روستایی و ملی، استان در جایگاه خوبی قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه با بیان اینکه در حوزه ساختمان‌های خصوصی و باید شورای فنی را با اعمال نظارت و بازدید موضوعات را دنبال کند، گفت: با توجه به ظرفیت های استان  در اکثر شاخص‌ها می توانیم جزء ۱۰ استان برتر باشیم.

حسین کلانتری با بیان اینکه ۱۰۰۰ پروژه راه در راستای جهش تولید وجود دارد، که پروژه پاتاوه دهدشت در حال اتمام است، گفت: در حوزه‌های مسکن روستایی و ملی استان در بسیاری شاخص‌ها جایگاه خوبی دارد و رتبه ۲ الی ۵ کشور در  شاخص‌های مختلف کشور کسب شده است.

کلانتری با بیان اینکه نقاط ضعف و قوت باید در بازدیدها موردنظر باشد، گفت: دستگاه‌ها در خصوص استفاده از انرژی‌های خورشیدی گام برداشتند و دستگاه‌ها که عملکرد خوبی داشته تشویق و همچنین دستگاه ها ضعیف باید تلاش های مضاعف تری داشته باشند.

وی با بیان اینکه ۳ برابر مصرف دنیا مصرف انرژی داریم و باید به نسبت و سهم خود استاندارسازی شود، گفت: باید نیروهای جوان با دانش را برای استفاده در حوزه فنی و استاندارسازی از ظرفیت آنها  استفاده کرد.

کلانتری با بیان اینکه در استفاده از انرژی خورشیدی در استان باید استفاده بیشتری شود، گفت: باید ارزیابی استفاده از انرژی خورشیدی نسبت به سایر نقاط کشور مورد بررسی و در آن راستا گام برداشته شود.

وی با بیان اینکه موضوع برق امید سبب اتفاق بزرگی در کشور می‌شود، گفت: با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر سرانه هزینه‌ها برای خانوارها در حوزه برق می‌تواند به صفر برسد.

استاندار در خصوص تهاتر و مولدسازی دستگاه‌ها گفت: حدود ۱۲۳۰ میلیارد ریال از محل تهاتر در استان استفاده شده است و در سال جاری همه دستگاه‌ها و بانک ها به آنها تاکید می‌کنم در بحث مولدسازی عملکرد آنها رصد می شود و هیچ دستگاهی نمی تواند از این موضوع عبور کند زیرا تکلیف قانونی و شرایط و ردیف بودجه است و اگر دستگاهی تعلل کند برخورد خواهیم داشت.

وی در پایان گفت از محل تهاترها دستگاه‌های اجرایی می‌توانند پاسخگویی مطالبات، پاداش پایان خدمت کارکنان باید باشند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659520
ارسال نظر
نظرات