شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659528
به مناسبت هفته وحدت صورت می گیرد؛

توزیع ۵۰ سری جهیزیه بین زوج های نیازمند استان مرکزی

توزیع ۵۰ سری جهیزیه بین زوج های نیازمند استان مرکزی
جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله گفت: به مناسبت ایام ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) تعداد ۵۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار وحید مداحی جانشین سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: به مناسبت ایام ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) تعداد ۵۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.

وی افزود: خدمت به محرومان جامعه و محرومیت‌زدایی از افتخارات بسیج است و تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس از عوامل اصلی نجات کشور بود.

مداحی از تهیه و توزیع ۵۰ سری جهیزیه ویژه زوج های جوان مناطق محروم استان مرکزی در راستای حمایت از تولید ملی از کالاهای ایرانی خبر داد و گفت: تمام جهیزیه‌ها در راستای کمک به تولید ایرانی و ایجاد اشتغال و تشکیل زندگی خانواده ایرانی از کالاهای ایرانی انتخاب شده‌اند.

جانشین بسیج سازندگی سپاه روح الله با بیان اینکه جهیزیه های تهیه شده ویژه نیازمندان ومحرومین خواهد بود گفت: با پیگیرهای انجام شده و شناسایی های صورت گرفته در این نوبت ۵۰ سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد تومان در اختیار زوج های جوان قرار می گیرد.

مداحی افزود: خدمت به محرومان جامعه و محرومیت‌زدایی از افتخارات بسیج است و تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس از عوامل اصلی نجات کشور بود.

جانشین سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه این اقدام با هدف ترویج ازدواج آسان و حمایت از کالای داخلی در حال برگزاری است گفت: تمام کالا‌های تهیه شده در این طرح از قبیل فرش، یخچال، اجاق گاز و سایر ملزومات خانگی کالای ایرانی بوده و تولید داخل است.

مداحی خاطر نشان کرد در یکسال اخیر حدود ۱۱۰۰سری جهیزیه توسط بسیج سازندگی سپاه روح ا... در سطح استان توزیع شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659528
ارسال نظر
نظرات