شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659533
مدیر ورزش و جوانان استان مرکزی:

استادیوم امام خمینی(ره) برای بازی اول آلومینیوم اراک آماده شود

استادیوم امام خمینی(ره) برای بازی اول آلومینیوم اراک آماده شود
حقدادی مدیر ورزش و جوانان استان، گفت: اگر بخواهیم استادیوم را برای حضور تماشاگر آماده کنیم نیاز به هزینه ای حدودا ۵ تا ۶ میلیارد تومانی است ولی با توجه به کرونا و عدم حضور تماشاگران، می توان با برطرف کردن مشکل رختکن ها، اتاق داوران، اتاق کنفرانس خبری و چند مورد دیگر که کار زیادی ندارد، استادیوم را به بازی اول رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عابد حقدادی مدیر ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص وضعیت استادیوم امام خمینی(ره) اراک، گفت: با توجه به عدم وجود نقدینگی، در حال پیگیری بودجه و به دنبال کارهای تاسیساتی گرمایش و سرمایش ورزشگاه هستیم.

وی افزود: همچنین به دنبال بهبود وضعیت نور استادیوم هستیم چرا که بازی ها در زمانی برگزار می شود که نیاز است تا نور ورزشگاه تقویت شود. به نظر می رسد که مشکلی از این نظر نباشد و استادیوم امام خمینی(ره) برای بازی اول آلومینیوم اراک آماده شود.

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه ورزشی آلومینیوم سازی اراک، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم استادیوم را برای حضور تماشاگر آماده کنیم نیاز به هزینه ای حدودا ۵ تا ۶ میلیارد تومانی است ولی با توجه به عدم حضور تماشاگران در نیم فصل اول لیگ به دلیل کرونا، نیازی به این هزینه نیست و صرفا با برطرف کردن مشکل رختکن ها، اتاق داوران، اتاق کنفرانس خبری و چند مورد دیگر که کار زیادی ندارد، می توان استادیوم را به بازی اول رساند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659533
ارسال نظر
نظرات