شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659551
در آیین افتتاح ۱۰۰واحد مسکونی سیل زده گمیشان عنوان شد؛

بازسازی بیش از یکهزار و 600 واحد مسکونی سیل زده گلستان توسط سپاه/ خاطره جاودانه سپاه در کنار مردم سیل زده

بازسازی بیش از یکهزار و 600 واحد مسکونی سیل زده گلستان توسط سپاه/ خاطره جاودانه سپاه در کنار مردم سیل زده
مراسم افتتاح متمرکز ۱۰۰ واحد مسکونی مناطق سیل زده سیمین شهر گمیشان با حضور مشاور فرمانده کل سپاه و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی و خدمت رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، آیین  افتتاح متمرکز ۱۰۰ واحد مسکونی مناطق سیل زده سیمین شهر گمیشان  ظهر امروز با حضور سردار حزنی ؛ مشاور فرمانده کل سپاه و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی و خدمت رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استاندار گلستان، فرمانده سپاه قدس گیلان، فرمانده سپاه نینوا استاندار گلستان و جمعی از مسئولان در گمیشان برگزار شد.

این پروژه جزء پروژه های اجرا شده توسط سپاه قدس استان گیلان معین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان گمیشان است.

لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد

سردار علی ملک شاهکوهی ظهر امروز در آیین افتتاح ۱۰۰واحد مسکونی مناطق سیل زده گمیشان اظهار کرد: ما در سیل گلستان ۳۲ هزار نیروی بسیجی را در قالب ۲هزار و ۶۵ گروه جهادی به کار گرفتیم تا خدمت رسان مردم باشیم.

وی افزود: یکهزار و ۶۸۵ واحد مسکونی را در سیل بازسازی کردیم و کار ساخت ۲۷۵ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی را با مشارکت سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی و سپاه قدس استان گیلان انجام دادیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: ما همچنان در خدمت مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود و همانطور که روز های آغازین سیل سال گذشته گفتیم تا لحظه آخر کنار مردم خواهیم بود و لحظه ای خدمت به مردم را متوقف نخواهیم کرد.

وی بیان کرد: کم کردن آلام مردم در هر عرصه ای را رسالت خود می دانیم چراکه معتقدیم این مسئله عین پاسداری از انقلاب اسلامی است.

امروز هنر کیماگری به این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان هم در این مراسم، اظهار کرد: اگر هرکاری صورت میگیرد از مردم و برای مردم است و بخش زیادی از واحد های مسکونی ساخته شده ما با کمک های خیرین مردمی صورت گرفت.

وی افزود: این انقلاب شکست ناپذیر است و همه ایمان داشته باشیم با وجود همه فشار ها ، تحریم ها و مشکلات این انقلاب الهی راه خود را ادامه می دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: امروز هنر کیماگری به این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

وی تاکید کرد: یقین داریم خداوند با ماست و بعد از هر سختی حتما گشایش های فراوانی خواهیم داشت.

تکمیل سد نرماب از سیلاب های شرق استان جلوگیری می‌کند

هادی حق شناس ظهر امروز در آیین افتتاح ۱۰۰ واحد مسکونی گمیشان، اظهار کرد: در حوادث و بلایای طبیعی خسارت های فراوانی به ما وارد می شود اما چیزی که فراتر از مادیات است حضور مردمی است.

وی افزود: در سیل سال گذشته استان همدلی بی نظیری را شاهد بودیم و این یک ارزش معنوی را نمایان می کند.

استاندار گلستان تصریح کرد: ماندن سپاه استان های دیگر در کنار مردم ما یک خاطره جاودانه شد.

وی بیان کرد: در دوران دانشجویی خودم در زلزله رودبار همین اتفاق همدلی را از نزدیک شاهد بودیم.

حق شناس خاطرنشان کرد: در سیل سال گذشته در تمامی  مناطق ۴۸۰۰ میلیارد تومان خسارت به ما وارد شد و حدود ۲۲ هزار واحد مسکونی ما آسیب دید.

وی گفت:  با ارزیابی که داشتیم با تامین اعتبار و کمک های مردمی و کار جهادی نیرو های بسیجی معادل خسارتی که دیدیم ، جبران خسارت داشتیم.

حق شناس تاکید کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا اعتبار تکمیل سد نرماب را به سرمنزل برسانیم زیرا با تکمیل سد نرماب از سیلاب های شرق استان جلوگیری خواهد شد.

سپاه در زلزله و سیل کنار مردم بود

سردار حزنی ظهر امروز در آیین افتتاح ۱۰۰ واحد مسکونی گمیشان اظهار کرد: در سپاه باید افتخار کنیم که کنار همه وظایف و ماموریت های قانونی  خود در کنار مردم ایران اسلامی بوده ایم.

 وی افزود: در زلزله ، در طوفان و در سیل تمام توان خود را به کار گرفتیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت رسان مردم باشیم.

دبیر قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت زدایی سپاه  تصریح کرد: سپاه نینوا تاکنون ۱۷۱۰ پروژه عمرانی در این استان با بیش از ۱۹۰ میلیارد تومان افتتاح کرده است  .

تصاویر این مراسم را در ادامه ببینید...

وی اذعان کرد: مردم اگر از اقدامات ما احساس رضایت داشته باشند خداوند نیز از ما راضی خواهد بود و ما باور داریم یکی از بالاترین عبادات خدمت به مردم است.

حزنی بیان کرد: یکی از کار های ارزشمندی که در استان گلستان صورت گرفت این بود که ما همگی با همدیگر و کنار یکدیگر کار کردیم.

وی خاطرنشان کرد: سپاه استان های خراسان رضوی و گیلان به عنوان معین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این استان فعالیت داشتند .

حزنی تاکید کرد: در حال برنامه ریزی برای پروژه بزرگ توزیع جهیزیه برای مردم شریف و نجیب استان هستیم تا از نظر معیشتی هم کنار مردم باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659551
ارسال نظر
نظرات