شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659562
به‌مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس؛

فیلم کوتاه "کوچگاه" در گچساران کلید خورد+تصاویر

فیلم کوتاه "کوچگاه" در گچساران کلید خورد+تصاویر
مسئول روابط عمومی شرکت نفت و گازگچساران گفت: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همکاری هنرمندان بومی و توانمند شهرستان با کمترین امکانات و هزینه، بر آن شد که در این زمینه اثری ماندگار تولید شود تا نسل‌های جوان واقعیت های دوران جنگ را در قالب این فیلم کوتاه به تماشا بنشینند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، علی جعفری، مسئول روابط عمومی شرکت نفت و گاز گچساران در این خصوص گفت: ماندگارترین آموزه های دوران دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌بایست به نسل جدید انتقال یابد.

وی افزود: تاریخ دوران جبهه و جنگ سرشار از رشادت، درس پایمردی و آموزه‌های ارزشمند بوده که باید ارج نهاده شود و از تولید این فیلم کوتاه که نقش پر رنگ کارکنان نفت و گاز گچساران را در سنگر اقتصاد، به تصویر می‌کشد حمایت و پشتیبانی می‌کنیم.

مسئول روابط عمومی نفت و گاز گچساران تصریح کرد: در طول ۸ سال دفاع مقدس، تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ۵۶ مرتبه مورد حمله و بمباران هوایی رژیم بعثی عراق قرار گرفت و در این راه تعداد ۳۱ نفر از کارکنان این شرکت برای سرافرازی این مرز و بوم در سنگر جبهه و جنگ و صیانت از تولید و تاسیسات به درجه رفیع شهادت نایل گشتند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس، دفاعی بر آمده از فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، در راستای فرهنگ سازی ارزشهای راستین این حماسه بزرگ با همکاری هنرمندان بومی و توانمند شهرستان با کمترین امکانات و هزینه، بر آن شد که در این زمینه اثری ماندگار تولید کند تا نسل‌های جوان واقعیت های دوران جنگ را در قالب این فیلم کوتاه به تماشا بنشینند.

درادامه نیز فردوس ناصرزاده،فرمانده بسیج نفت و گاز گچساران ضمن تقدیر و ابراز خشنودی از تولید این فیلم گفت: تبیین و ترویج ارزشهای انقلاب اسلامی از وظایف همه اقشار بسیج به شمار می رود و باعث افتخار است که برای حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن هر جا که نیاز باشد با جان ودل حمایت های لازم را به عمل آوریم.

وی در پایان ضمن تشکر از عوامل این فیلم کوتاه بیان کرد: بسیج صنعت نفت آمادگی را دارد که پس از تولید این اثر ارزشمند تمام تلاش خود را برای به نمایش گذاشتن فیلم کوتاه کوچگاه، در جشنواره های دفاع مقدس در شهرستان، استان، کشور و مناطق نفت خیز جنوب به کار ببندد تا این فیلم در جایگاه اصلی خود قرار گرفته و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه همچنان نهادینه باقی بماند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659562
ارسال نظر
نظرات