شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1399/07/30 شناسه خبر: 1659603
زعیم حوزه‌های علمیه خوزستان:

مهمترین رسالت بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس انتقال فرهنگ ایثار به همه نسل‌هاست

مهمترین رسالت بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس انتقال فرهنگ ایثار به همه نسل‌هاست
سیدمحمدعلی موسوی جزایری گفت: رسالت حضرت زینب (س) انتقال حادثه عاشورا به تمامی نسل بشر بود و رسالت مهم شما مدیران و کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هم انتقال فرهنگ ایثار به همه نسل‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، سردار عباس یوسفی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان امروز با آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و زعیم حوزه های علمیه خوزستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله جزایری از علمای برجسته خوزستان و پیشکسوت دفاع مقدس کار و فعالیت در حوزه دفاع مقدس را ارزشی و ماندگار خواند و اظهار داشت: رسالت حضرت زینب (س) انتقال حادثه عاشورا به تمامی نسل بشر بود و رسالت مهم شما مدیران و کارکنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس انتقال فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس و ایثار به همه نسل‌ها است.
 
وی افزود: نسل جوان ما خیلی از لایه‌های معنوی و پنهانی زمان جنگ را نمی دانند و این مهم به عهده شماست که بتوانید به بهترین شکل ممکن ناگفته ها و رمز و رازهای دوران دفاع مقدس که همچون درس دانشگاه برای بچه های امروزند را به جامعه تزریق کنید.
 
در ادامه این دیدار سردار یوسفی تاثیر شخصیت‌های بزرگی همچون آیت‌الله جزایری در راهبری معنوی و حماسی جوانان خوزستان برای دفاع از مملکت را یک نعمت بزرگ دانست و گفت: نقش بی بدیل شما به خصوص در اوایل جنگ که مدیریت منظمی بر امورات کشور حاکم نبود، بر هیچکس پوشیده نیست و ثبت و ضبط تاریخ شفاهی شما و دیگر بزرگان و پیشکسوتان پایتخت دفاع مقدس می تواند مهمترین اسناد و منابع مهم آن دوران افتخار آفرین برای انتقال به نسل های امروز و فردا باشد.
 
در پایان این دیدار تصویری از دیدار صمیمانه آیت‌الله جزایری با سردار شهید حاج «‌قاسم سلیمانی» که در قالب یک قالیچه قاب شده بود به رسم یادبود به این عالم برجسته و پیشکسوت دفاع مقدس اهدا شد.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659603
ارسال نظر
نظرات