شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659716
سلیمی در خصوص طرح معیشتی ۶۰میلیون نفری مجلس خبر داد:

مجلس به دنبال کوپنی کردن کشور نیست/ سبد معیشتیِ مجلس نتیجه عملکرد بد دولت است

مجلس به دنبال کوپنی کردن کشور نیست/ سبد معیشتیِ مجلس نتیجه عملکرد بد دولت است
عضو هیئت رئیسه مجلس در خصوص طرح معیشتی ۶۰میلیون نفری مجلس، گفت: مجلس به دنبال کوپنی کردن کشور نیست ولی عملکرد رئیس جمهور اینقدر بد بوده است که عده ای از مردم واقعا توان تهیه کالای اساسی را ندارند و باید برای این موضوع فکری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون صنایع مجلس یازدهم در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص طرح معیشتی ۶۰میلیون نفری مجلس، گفت: مجلس به دنبال کوپنی کردن کشور نیست ولی عملکرد رئیس جمهور اینقدر بد بوده است که عده ای از مردم واقعا توان تهیه کالای اساسی را ندارند و باید برای این موضوع فکری کرد.

وی افزود: این طرح مجلس نتیجه بی توجهی دولت نسبت به قشر محروم است. متاسفانه دولت بعد از تحقیر مردم، هم اکنون نیز با این طرح مجلس مخالف است و در برابر آن مقاومت می کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: البته وقتی آقای روحانی از پشت شیشه دودی ماشینش نظرسنجی می کند معلوم است که متوجه نمی شود چه اتفاقی در کشور افتاده است. او افزایش قیمت پراید، مسکن، مرغ، گوشت و ... را نسبت به ابتدای دوره مسئولیتش فراموش کرده است چرا که خودشان خریدی ندارند و همه چیز را برایشان آماده می کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اگر دولت از این وضعیت اطلاع داشت حرکت و تلاشی می کرد. واقعا متاسفیم که دولت با چنین طرح هایی مخالفت می کند. لذا باید دولت را قانع کنیم که به میدان بیاید.

وی در خصوص چگونگی تعیین ۶۰میلیون نفری که این کمک را دریافت خواهند کرد، گفت: این کمک هیچ ارتباطی به یارانه ها یا یارانه معیشتی بنزین ندارد. باید اقشار هدف شناسایی شود که این کار با دولت است و نباید در شناسایی افراد، اتفاقی که در یارانه بنزینی افتاد، بیفتد و عده ای که مستحق دریافت بودند، حذف شوند. باید در شناسایی افراد به گونه ای عمل شود که حق و حقوق مردم به آن ها اعطا شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659716
ارسال نظر
نظرات