شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659743
استاندار مرکزی:

ماندن میلیون‌ها تن کالا در گمرکات نتیجه بی‌تدبیری و ناهماهنگی بین دستگاه‌های دولتی است

ماندن میلیون‌ها تن کالا در گمرکات نتیجه بی‌تدبیری و ناهماهنگی بین دستگاه‌های دولتی است
آقازاده گفت: ماندن میلیون‌ها تن کالا در گمرکات نتیجه بی‌تدبیری و ناهماهنگی بین دستگاه‌های اجرائی و دولتی است که شرایط بسیار سختی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در اراک گفت: ارتقاء سطح کیفی و کمی جلسات اتاق بازرگانی اراک و شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت استان بسیار خوب و مطلوب بوده و رتبه برتری در کشور دارد.

آقازاده اظهار کرد: انتظار و توقع این است که همچون گذشته بتوانیم جایگاه برتر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی دولت را در کشور حفظ کنیم چراکه استان مرکزی مستحق این جایگاه برتر است.

وی ادامه داد: استان مرکزی همواره در فعالیت‌های صنعتی، معدنی ، کشاورزی و صنعتی رتبه برتری دارد و امروز همه تلاش باید این باشد که شورا بتواند این جایگاه را حفظ کند.

استاندار مرکزی گفت: حضور کارآفرینان و تولیدکنندگان برتر و موفق در هیئت‌رئیسه جدید اتاق بازرگانی استان را به فال نیک می‌گیریم و امید داریم این اتفاق کمک‌های بسیار خوبی در روند پیشرفت جلسات داشته باشد.

آقازاده بیان کرد: در سال جاری شرایط بسیار متفاوت و پیچیده‌ای در کشور داشتیم که یکی از آنها نوسانات شدید ارزی و وضعیت کالا در کشور بود که شرایط ویژه‌ای برای تولیدکنندگان ایجاد کرد و امروز همه باید تلاش کنیم این مشکلات به‌خوبی حل‌وفصل شود.

وی افزود: ماندن میلیون‌ها تن کالا در گمرکات نتیجه بی‌تدبیری و ناهماهنگی بین دستگاه‌های اجرائی و دولتی است که شرایط بسیار سختی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: خوشبختانه در چند روز اخیر افقی روشنی برای قیمت ارز در کشور ایجادشده که امیدواریم با تلاش‌های همه دستگاه‌ها این روند ادامه‌دار باشد.

آقازاده افزود: امروز نیازمند هماهنگی و هم‌افزایی میان دستگاه‌های اجرایی و نظارتی و سایر قوا هستیم تا بتوانیم حقوق سایر اقشار جامعه را به‌خوبی تأمین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز همه تلاشمان باید این باشد تولیدکنندگان دغدغه و مشکل بوروکراسی اداری را نداشته باشند و تنها به مسئله تولید و تحقق جهش تولید بیندیشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659743
ارسال نظر
نظرات