شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659771
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی:

موزه‌های استان مرکزی به سامانه متمرکز فروش بلیت الکترونیکی مجهز شدند

موزه‌های استان مرکزی به سامانه متمرکز فروش بلیت الکترونیکی مجهز شدند
مصطفی مرزبان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: ۱۲ موزه دولتی و خصوصی این استان به سامانه متمرکز فروش بلیت الکترونیکی مجهز شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مصطفی مرزبان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به اینکه گردشگران و بازدیدکنندگان میراث فرهنگی می‌توانند بلیت موزه‌های استان را از این پس اینترنتی و الکترونیکی تهیه کنند گفت: ۱۲ موزه دولتی و خصوصی این استان به سامانه متمرکز فروش بلیت الکترونیکی مجهز شدند.

مرزبان افزود: شرایط فروش الکترونیک بلیت ۱۲ موزه زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی در سامانه «تفریحاتی» مهیا شد و گردشگران و علاقه‌مندان به آثار تاریخی می‌توانند قبل از بازدید از موزه‌ها،  با مراجعه به سایت www.bilit.tafrihati.com  بلیت بخرند و در زمان مراجعه با نشان دادن رسید خرید و تائید بارکد از موزه‌های استان بازدید کنند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات بازدیدکنندگان به‌ویژه در ایام اوج سفرها، تهیه بلیت مجموعه موردنظر بود و سامانه فروش اینترنتی، فرایند خرید بلیت کاغذی از باجه‌های فروش بلیت در موزه‌ها را به‌طور کامل به‌صورت الکترونیکی تبدیل می‌کند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی افزود: باجه‌های الکترونیکی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی در موزه‌های استان راه‌اندازی شده است.

وی بابیان اینکه فروش الکترونیکی بلیت در دوران کرونا یکی از راهکارهای پیشگیری از شیوع این ویروس است گفت: گردشگران می‌توانند برای خرید الکترونیکی بلیت به نشانی اعلام شده مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1659771
ارسال نظر
نظرات