شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659776
‍مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس خبر داد:

توزیع گوشت گرم در 12 نقطه محروم سرخس/ گروه‌های جهادی پای‌کار کمک به نیازمندان هستند

توزیع گوشت گرم در 12 نقطه محروم سرخس/ گروه‌های جهادی پای‌کار کمک به نیازمندان هستند
حجت‌الاسلام حمیدی گفت: با همکاری مردم، گروه‌های جهادی و خیریه‌ها طرح قربانی اول ماه قمری هرماه در سرخس اجرا و گوشت گرم در بین نیازمندان 12 نقطه شهرستان سرخس توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام داود حمیدی، ‍مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: با همکاری مردم و گروه‌های جهادی طرح قربانی اول ماه قمری هرماه در سرخس اجرا و گوشت گرم در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

‍مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس افزود: طرح قربانی اول ماه قمری از ماه گذشته آغاز شده و در این ماه 36 رأس گوسفند قربانی و در بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در ایام شیوع ویروس کرونا انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام حمیدی تصریح کرد: این طرح در اول ماه ربیع‌الاول با همکاری گروه‌های جهادی و خیریه‌ها صورت گرفت.

‍مسئول قرارگاه جهادی قرآن و عترت سرخس بیان کرد: توزیع گوشت‌ها در 12 نقطه شهرستان سرخس و در بین بیش از 1000 خانواده نیازمند و خانواده‌هایی که به جهت شیوع ویروس کرونا مشکلات معیشتی پیدا کردند، انجام شد، ضمن اینکه به لطف خدا و به یاری امام زمان (عج) این طرح در ماه‌های دیگر نیز ادامه دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مشارکت مردم عزیز در این طرح ستودنی است، چراکه علاوه بر این طرح، 500 بسته غذایی به ارزش هر بسته 200 هزار تومان با حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و مشارکت گروه‌های جهادی و خیریه‌ها تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659776
ارسال نظر
نظرات