شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659791

بنی‌تمیم: هر آنچه در توان دارم برای موفقیت سوریان به کار می‌برم/ حمید مقبولیت جهانی دارد

بنی‌تمیم: هر آنچه در توان دارم برای موفقیت سوریان به کار می‌برم/ حمید مقبولیت جهانی دارد
حمید بنی‌تمیم، دبیر کل کنفدراسیون کشتی آسیا و غرب آسیا گفت: براب موفقیت حمید سوریان در کسب کرسی جهانی، تمام توان خود را به کار می‌برم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید بنی‌تمیم، مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص مسابقه مینی گلف کارمندان وزارت ورزش اظهار داشت: هفته تربیت بدنی را به خانواده ورزش کشور تبریک می‌گویم. گلف از رشته‌های مفرح و خاص است که به سلامت روح و جسم کمک می‌کند. با توجه به برنامه‌های فدراسیون برای فراهم کردن شرایط با حداقل هزینه، شرایط برای فراگیری مهیا است و ایده‌های جالبی از فدراسیون شنیدیم و دیدیم و این نوید بخش این است که در آینده بیشتر از گلف خواهیم شنید.

وی افزود: همزمان با هفته تربیت بدنی قرار است 9600 برنامه در سراسر کشور برگزار شود و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش هم سه برنامه خاص یعنی همایش پیاده‌روی برای روسای فدراسیون‌ها، مسابقه تیراندازی و مینی گلف را برگزار کردند که با استقبال خوب همراه بود. قرار است تقویمی برای همکاران بنویسم و امیدوارم به تصویب شورای معاونان برسد.

مدیر کل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان درباره کسب کرسی سوریان در فدراسیون جهانی  گفت: سوریان از مفاخر کشور است و این ظرفیت را دارد و در دنیا شناخته شده و مقبولیت لازم را در جهان دارد. از وزارت خارجه تا کمیته و وزارت ورزش باید کمک کنند و همه دستگاه‌ها به خوبی پای کار آمدند و شانس وی را در کنار شخصیت و مقبولیتش، بالاتر بردند.

وی در پایان با اشاره به جایگاهش در کنفدراسبون کشتی آسیا تصریح کرد: هر آنچه در توان دارم به عنوان یک ایرانی و علاقمند به سوریان، برای موفقیت وی به کار می‌گیریم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659791
ارسال نظر
نظرات