شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:28 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659795
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد:

تهیه و توزیع هزار و ۱۰۰سری جهیزیه ویژه زوجهای جوان در یکسال اخیر/ تولید ۴میلیون و ۶۰۰هزار ماسک توسط گروه های جهادی

تهیه و توزیع هزار و ۱۰۰سری جهیزیه ویژه زوجهای جوان در یکسال اخیر/ تولید ۴میلیون و ۶۰۰هزار ماسک توسط گروه های جهادی
محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: به مناسبت هفته وحدت ۵۰سری جهیزیه میان زوجهای نیازمند استان توزیع می شود که در مجموع یک سال اخیر تعداد آن ها به هزار و ۱۰۰سری جهیزیه می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص اهدای 50 سری جهیزیه به مناسبت هفته وحدت، گفت: همزمان با میلاد پیامبر اسلام(ص) و هفته وحدت، بسیج سازندگی سپاه روح الله توزیع 50سری جهیزیه ویژه زوجهای جوان نیازمند را در برنامه خود تعریف کرده است.

وی افزود: در راستای تحقق شعار رونق تولید، تمامی اقلام جهیزیه ها از محصولات تولید داخل کشور است و ارزش هر سری جهیزیه حدود 20میلیون تومان برآورد می شود.

محترمی ادامه داد: این سومین مرحله از توزیع جهیزیه در سال 99 است و در مجموع در یک سال اخیر، حدود هزار و 100سری جهیزیه ویژه زوجهای جوان استان مرکزی تهیه و توزیع شده است و هدف از این سری اقدامات به حداقل رساندن مشکلات ولی نعمتان انقلاب اسلامی در این شرایط مشکل اقتصادی است.

وی با اشاره به توزیع کمک های مومنانه در سطح استان مرکزی، تصریح کرد: تا به امروز حدود 190هزار بسته معیشتی به ارزش 46میلیارد تومان و با کمک مردم نوع دوست استان مرکزی تهیه شده و توسط گروه های جهادی بسیج در میان افراد نیازمند توزیع شده است.

محترمی در خصوص اقدامات ضد کرونایی بسیج سازندگی نیز گفت: از ابتدای شیوع کرونا، حدود 60کارگاه تولید ماسک در سطح استان شروع به کار کرد که تاکنون حدود 4میلیون و 600هزار ماسک توسط گروه های جهادی بسیج تهیه و در اختیار مردم قرار گرفته است. همچنین حدود 700گروه جهادی در جهت مقابله با کرونا مشارکت داشته اند که از آنان تشکر می کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659795
ارسال نظر
نظرات