شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659797
وزیر ورزش و جوانان:

600 پروژه ورزشی تا پایان دولت تکمیل می‌شود/ واگذاری سرخابی‌ها تا پایان پاییز در فرابورس

600 پروژه ورزشی تا پایان دولت تکمیل می‌شود/ واگذاری سرخابی‌ها تا پایان پاییز در فرابورس
وزیر ورزش و جوانان از واگذاری سرخابی‌ها تا پایان پاییز در فرابورس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; مسعود سلطانی فر امروز در حاشیه آئین افتتاح استخر سرپوشیده شهید سردار قاسم سلیمانی شهرستان هیدج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در استان زنجان حدود 15 پروژه ورزشی از جمله ٢ استخر بزرگ ورزشی در شهرستان‌های هیدج و صائین قلعه و دیگر اماکن ورزشی و یک خانه جوان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

وی بیان کرد: تا پایان دولت بنا داریم بسیاری از پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد دارند را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا تصریح کرد: نزدیک به 600 پروژه را در دستور کار قرار داده‌ایم که با تامین منابع، تا پایان دولت دوازدهم آماده شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد

وی در پاسخ به سوالی در مورد خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: از روزی که مجوز واگذاری سرخابی‌ها را از هیئت عالی واگذاری شرکت‌های دولتی گرفتیم، براساس یک برنامه زمانبندی شده حرکت می‌کنیم.

سلطانی فر ابراز کرد: امیدواریم تا پایان پاییز واگذاری سرخابی‌ها انجام شده و در فرا بورس به مردم، هواداران و علاقمندان عرضه شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659797
ارسال نظر
نظرات