شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659803
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم خبر داد:

کشف 45عدد بخاری برقی قاچاق در محور اراک-قم

کشف 45عدد بخاری برقی قاچاق در محور اراک-قم
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم با اشاره به کشف بخاری برقی از خودرو شوتی در محور قم، گفت: در بازرسی از خودرو شوتی که توسط پلیس متوقف شد 45عدد بخاری برقی به ارزش بیش از 300میلیون ریال کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی ریاضی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، با اشاره به کشف بخاری برقی از خودرو شوتی در محور قم، اظهار داشت: مامورین پلیس امنیت اقتصادی استان قم در حین کنترل خودروهای عبوری مستقر در محورهای مواصلاتی اراک - قم به یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 به اصطلاح شوتی مظنون شدند.
وی ادامه داد: راننده خودرو پس از بی توجهی به اخطار ایست پلیس  در نهایت  با شلیک مامورین به لاستیک عقب خودرو در حین فرار را متوقف و در بازرسی 45 عدد بخاری برقی ژاپنی به ارزش 305,100,000 ریال کشف و با تشکیل پرونده، مراتب به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم اعلام شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: با تشکیل پرونده، شعبه سوم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قم با توجه به اظهارات و اقاریر صریح متهم مبنی بر مالکیت کالاهای مکشوفه و عجز از ارائه مدارک مثبته گمرکی، پس از رسیدگی متهم را علاوه بر ضبط کالاهای قاچاق مکشوفه، با احتساب جزای نقدی بدل از ضبط خودرو حامل، جمعاً به پرداخت مبلغ 835,100,000 ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659803
ارسال نظر
نظرات