شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659827

عزیزی: گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده است/ مینی‌گلف باید به شکل همگانی توسعه پیدا کند

عزیزی: گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده است/ مینی‌گلف باید به شکل همگانی توسعه پیدا کند
رئیس فدراسیون گلف گفت: در حالی که ورزش همگانی ۳۳ درصد کل ورزش است، به آن اندازه مورد توجه نیست و گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسابقه مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور حمید بنی‌تمیم، مدیرکل ورزش همگانی وزارت ورزش و مسئولان فدراسیون گلف و کارمندان این وزارتخانه در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

حمید عزیزی، رئیس در مراسم اختتامیه این مراسم گفت: شما هر روز که در ساختمان وزارت ورزش امور ورزش را هدایت می‌کنید، وسط زمین گلف نشستید. این موضوع و موضوعاتی از این دست باعث شده گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده است. در 100 سالی که گلف در ایران بوده که 50 سال آن فعالیت کم بوده، همین موضوعات باعث شده توسعه لازم را به دست نیاوریم.

وی در ادامه افزود: در هفته تربیت بدنی لازم دانستیم از زحمات شما قدردانی کنیم و در بعد دوم شما را مینی‌گلف که مقدمه‌ای برای گلف است، آشنا کنیم تا از ظرفیت شما استفاده کنیم و دست یاری به سوی شما دراز کنیم.

رئیس فدراسیون گلف تاکید کرد: استمرار و تدام تمرینات و دوم اینکه چند میدان مینی گلف در وزارت ورزش برای دسترس عزیزان، کمک می‌کند تا این رشته در دسترس شما باشد. اگر ورزش سه بعد قهرمانی،حرفه‌ای و همگانی داشته باشد حداقل 33 درصد باید در بعد همگانی باشد اما این میزان از اهمیت دیده نشده است. اگر منابع وزارت ورزش در بعد همگانی تقویت شود و توسعه متوازن بین رشته‌ها از جمله گلف وجود داشته باشد، ورزش همگانی توسعه می‌یابد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659827
ارسال نظر
نظرات