شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659852
ادامه بازدیدهای استانی رئیس فدراسیون کشتی در کرمان؛

دبیر: به دنبال توسعه کشتی در کرمان هستیم/ فوتبال کرمان خوب است اما کشتی‌اش فراموش شده

دبیر: به دنبال توسعه کشتی در کرمان هستیم/ فوتبال کرمان خوب است اما کشتی‌اش فراموش شده
رئیس فدراسیون کشتی در ادامه بازدیدهای استانی خود و به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، عصر دیروز (چهارشنبه) در کرمان حضور یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر پس از ورود به شهر کرمان در جلسه ای که با حضور مسئولین سیاسی و ورزشی استان از جمله محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان و علی اسماعیلی رئیس هیأت کشتی استان و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد، شرکت کرد.

دبیر در این جلسه با اشاره به اینکه کشتی استان کرمان را دریابید تصریح کرد: در جایی که فوتبالش قوی باشد باید مراقب بود تا سایر رشته ها از بین نرود. من نمی گویم فوتبال بد است اما سایر رشته ها به ویژه کشتی را که ورزش ملی کشور است دریابید.
 
رئیس فدراسیون کشتی با اعلام اینکه کشتی بعنوان  ورزش ملی، سنتی و مذهبی ما محسوب می شود تصریح کرد: آمادگی این را داریم که در بحث آموزش مربیان به استان کرمان کمک کنیم تا سطح دانش فنی در کشتی استان بالا برود.
 
وی خاطرنشان کرد: به شخصه دوست دارم که برای کشتی استان کرمان کاری انجام دهم و به دنبال توسه کشتی این منطقه بوده و تمام قد در خدمت کشتی کرمان هستم و مسئولان هر خواسته ای دارند به ما اعلام کنند و ما نیز تا حد توان خود کار را پیش می بریم.
 
در ادامه محمدرضا پورابراهیمی در این نشست گفت: کشتی یکی از افتخارات کشور محسوب می شود، ما در استان کرمان به لحاظ سطح فنی و کمی نسبت به سایر استان ها فاصله داریم این درحالی است که ظرفیت های خوبی در استان برای رشد کشتی وجود دارد که بیشتر به فوتبال توجه شده است.
 
وی افزود: باید ظرفیت آموزش کشتی را در استان بالا ببریم و اگر در یک دوره به جهت بحث فنی به صورت اختصاصی کار کنیم، می توانیم به موفقیت دست یابیم چراکه استعدادهای خوبی در استان وجود دارد.
 
نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست از رئیس فدراسیون برای حمایت بیشتر از کشتی استان کرمان تصریح کرد: ما نیز در زمینه حمایت از کشتی استان چه از لحاظ تأمین فضای آموزشی و چه از لحاظ تأمین تجهیزات آماده ایم.
 
پورابراهیمی با اشاره به سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که افتخار کرمانی ها، ایران و جهان اسلام محسوب می شود اظهار داشت: از فدراسیون کشتی درخواست داریم تا میزبانی یک مسابقات بزرگ در رده ی سنی بزرگسالان را به استان کرمان واگذار کند تا ما آن را با نام این سردار گرانقدر برگزار کنیم و در این زمینه همه تمهیدات لازم را نیز انجام می دهیم.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که این موضوع در جلسه با استاندار نهایی شود تا ما یک خبر خوب به ورزشکاران استان بدهیم.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1659852
ارسال نظر
نظرات