شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:35 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659876
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی حراست می کند

نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی حراست می کند
نماینده مردم شهرستانهای سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی و امنیت مرزهای کشور حراست می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهارداشت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون تلاشهای شبانه روزی نیروهای انتظامی در جای جای ایران اسلامی است.

وی افزود: تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر نیروی انتظامی در سایه تعامل با سایر قوای مسلح کشور امروز جمهوری اسلامی را به یک مکان امن در میان تمام ناامنی های منطقه تبدیل کرده است.

وی بابیان اینکه نیروی انتظامی ماموریت و وظایف مختلفی را برعهده دارد ادامه داد: پلیس ما امروز مقتدر تر از گذشته درحال تلاش برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه است و یگان مرزبانی نیروی انتظامی نیز همزمان از بخش وسیعی از مرزهای کشور حراست و پاسداری می کند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیردی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه و در مرزهای کشور از تمام توان خود بهره خواهد گرفت ودراین راه از تمام ظرفیتها خصوصا تکنولوژی و سایبری استفاده می کند.

این نماینده مجلس در پایان افزو : مردم تلاش و مجاهدت پلیس در طول شبانه روز را مشاهده کرده و قدردان خدمات و تلاشهای خستگی ناپذیر پلیس هستند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1659876
ارسال نظر
نظرات