شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659879
برنامه‌ریزی مشخصی را دنبال می‌کنیم؛

سلطانی‌فر: امیدوارم تا پایان پائیز ۹۹ شاهد عرضه اولیه سرخابی‌ها در فرابورس باشیم

سلطانی‌فر: امیدوارم تا پایان پائیز ۹۹ شاهد عرضه اولیه سرخابی‌ها در فرابورس باشیم
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه سفر به شهرستان هیدج به سوالی درباره روند خصوصی‌سازی سرخابی‌ها پاسخ داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان که برای افتتاح مجموعه استخری سرپوشیده به استان زنجان سفر کرده است، در پاسخ به سوالی درباره خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: از روزی که مجوز واگذاری سرخابی‌ها را از هیئت عالی واگذاری شرکت‌های دولتی گرفتیم، براساس یک برنامه زمانبندی شده مشخص حرکت می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در بخش ورزش همگانی نیز تلاش ویژه ای داریم تا بتوانیم صدها برنامه مختلف را ایجاد کنیم، بویژه در این زمان که کشور ما و جهان گرفتار ویروس کرونا هست تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با استفاده از رسانه ملی و فضای مجازی شرایطی بوجود بیاوریم تا مردم بتوانند به لحاظ فیزیکی تحرکات بیشتری داشته باشند و ورزش کنند.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات در بسیاری از نقاط دنیا متوقف شده، حتی مسابقات انتخابی المپیک نیز که سال گذشته باید برگزار می‌شد هنوز برگزاری آن در هاله ای از ابهام است. ولی فعالیت های وزارت ورزش و جوانان متوقف نشده است و از هر فرصت و امکان و ظرفیتی استفاده می‌کنیم تا فعالیت های بدنی و ورزشی را توسعه دهیم.
 
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که تا پایان پاییز سال ۹۹، واگذاری کامل سرخابی‌ها به بخش خصوصی انجام شده و سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در بازار فرابورس به مردم، هواداران و فعالان بازار سرمایه عرضه شود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1659879
ارسال نظر
نظرات