شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1399/08/01 شناسه خبر: 1659907
رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

مقابله با نا امنی های اقتصادی مهمترین مطالبات مردم از دستگاه های امنیتی است

مقابله با نا امنی های اقتصادی مهمترین مطالبات مردم از دستگاه های امنیتی است
موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: مقابله با نا امنی های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مهمترین مطالبات مردم از دستگاه های امنیتی است، چرا که تمام پیشرفت های بشر در سایه امنیت امکانپذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی عصر امروز در نشست راهبردی قضائی و انتظامی ضمن گرامیداشت هفته ناجا رعایت حقوق شهروندی را راهبردی ترین ماموریت پلیس و دستگاه قضائی دانست و ادامه داد: همواره احترام و رعایت ادب متقابل بین پلیس و مردم و رعایت اصل تکریم در مناسبات انسانی و روابط اجتماعی، زمینه ساز اعتماد عمومی و تحقق شعار مردم‌داری پلیس خواهد شد و پلیس تا کنون توانسته است با شیوه های آموزشی نوین در این مسیر گام های مثبتی را بردارد. 

 
وی در ادامه بیان کرد: مقابله با نا امنی های اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی مهترین مطالبات مردم از دستگاه های امنیتی است، چرا که تمام پیشرفت های بشر در سایه امنیت امکانپذیر است. 
 
رئیس کل دادگستری استان مرکزی، در ادامه بر ضرورت احصاء کارشناسی آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی در نوع ماموریت پلیس تاکید و تصریح کرد: مهمترین هدف نیروی انتظامی و دستگاه قضائی جلب رضایت عمومی و ایجاد امنیت پایدار در جامعه است که این امر می طلبد متولیان نظم و امنیت با دیگر ارگان ها مشارکت و تعامل گسترده و هدفمند داشته باشند تا شاهد توسعه نظم و امنیت اجتماعی در جامعه باشیم.
 
"موسوی" با اشاره به این که دستگاه قضائی حمایت‌های قانونی خود را هیچگاه از ماموریت‌های پلیس دریغ نکرده و همواره با حداکثر توان حامی و پشتیبان ماموران انتظامی است، افزود: مجموعه پلیس و دستگاه قضائی، ارکان حافظان نظم و امنیت در نظام اسلامی هستند که در راستای اهداف نظام و در جهت تامین نظم و برقراری امنیت و حصول عدالت در سطح جامعه تلاش می‌کنند. 
 
وی ارمغان تعامل هدفمند قوه قضائیه و نیروی انتظامی را خدمت صادقانه به مردم و ارتقاء احساس امنیت اجتماعی آنان دانست و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در کنار هم می توانند منشاء امنیت پایدار در تمامی زمینه ها از جمله زمینه اجتماعی، روحی و روانی برای مردم و اجتماع باشند. 
 
این مقام مسئول قضائی استان مرکزی مهمترین سرمایه پلیس را منابع انسانی دانست و اظهار داشت:حفظ و حراست از این سرمایه ارزشمند اقدامی مهم در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است. 
 
رئیس کل دادگستری استان مرکزی در پایان تقویت تعاملات و بهره گیری هدفمند از ظرفیت ها را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: توجه به ظرفیت ها و امکانات موجود در حوزه نظم و امنیت، فرصت هر گونه بی نظمی و ناهنجاری اجتماعی را برای مجرمان مرتفع می سازد .
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1659907
ارسال نظر
نظرات