شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1659974

گفتگوی خبرنگار دانا با خانواده کارمند پالایشگاه آبادان که مورد هجوم دختر مسلح قرار گرفتند + باز سازی صحنه

گفتگوی خبرنگار دانا با خانواده کارمند پالایشگاه آبادان که مورد هجوم دختر مسلح قرار گرفتند + باز سازی صحنه
زنی جوان به دلیل اختلافات شخصی و مالی وارد خانه یکی از کارکنان پالایشگاه آبادان شده و با خانواده او درگیر می شود که منجر به زخمی شدن او و بوجود آمدن حاشیه های فراوانی در فضای مجازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زنی جوان به دلیل اختلافات شخصی و مالی وارد خانه یکی از کارکنان پالایشگاه آبادان شده و با خانواده او درگیر می شود که منجر به زخمی شدن او و بوجود آمدن حاشیه های فراوانی در فضای مجازی شده است. 

سروان کمایی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادن در خصوص پخش یک ویدیو مربوط به مصدومیت یک زن در فضای مجازی گفت: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط چند خانم از اهالى خانه مورد ضرب و شتم قرارگرفته و با کمک مامور حراست آن مجتمع، تحویل کلانترى می شود. 

خبرنگار «دانا» با خانواده کارمند پالایشگاه آبادان گفت و گو کرده و آن ها جزئیات این حادثه را بازگو کرده اند.

« به محض اینکه زنگ در خانه را زد با چاقو زیر گلوی بچه ها گذاشت و دست پسرم را زخمی کرد. با شوکر در خانه می چرخید و طلب پول و دلار طلا می کرد. اسید و تینر و چاقو همراهش بود و می گفت انتخاب کنید چطور شما را بزنم. من مادرم و نمی توانستم شاهد به خطر افتادن جان بچه هایم باشم.»

انتهای پیام/

 
 
https://www.dana.ir/1659974
ارسال نظر
نظرات