شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1659992
نماینده فرماندار هرسین در کمیسیون نظارت:

تشکیل پرونده تعزیراتی برای 8خبازی متخلف در هرسین

تشکیل پرونده تعزیراتی برای 8خبازی متخلف در هرسین
نماینده فرماندار در کمیسیون نظارت هرسین گفت: در بازرسی های صورت گرفته 8 واحد نانوایی که پروتکل های بهداشتی و ساعات کاری را رعایت نکرده بودند برای آنها پرونده تعزیراتی تشکیل داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از دیوانگاه، با حضور نماینده فرماندار در کمیسیون نظارت و هیات اجرایی ، تعزیرات حکومتی ، رئیس اداره صمت ، بازرسان ادارات بهداشت و درمان ،  اتاق اصناف و رئیس بسیج اصناف شهرستان هرسین از نانوایان شهر هرسین بازرسی به عمل آمد.

شاهرخ بیگی نماینده فرماندار در گفتگو با دیوانگاه، اظهار داشت: به منظور بازرسی از واحدهای صنفی ، نانوایان و رضایتمندی شهروندان  گشت های مشترک با حضور بازرسان ادارات ذی ربط تشکیل داده شد  و در این بازرسی ها با کسانی که اقدام به کم فروشی ، گران فروشی و همچنین صنوفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند طبق قانون نظام صنفی برخورد می شود .

وی افزود : در بازرسی امروز که از نانوایان شهر هرسین صورت گرفت اکثر نانوایان پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده بودند ولی متاسفانه 8 واحد نانوایی  پروتکل های بهداشتی و ساعات کاری  را رعایت نکرده بودند که برای انها پرونده تعزیراتی تشکیل داده شد.

نماینده فرماندار در کمیسیون نظارت و هیات اجرایی خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم هرسین و بیستون درخواست می شود که در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره ۱۲۴ اداره صمت و یا ۴۵۱۲۷۰۷۵ تماس بگیرند و بازرسان مارا از تخلفات  اگاه سازند و همچنین  برای پیشگیری از کرونا در هنگام‌ خرید نان از ماسک استفاده کرده و  فاصله اجتماعی  را رعایت کنند.

انتهای پیام/

  • 1
https://www.dana.ir/1659992
ارسال نظر
نظرات