شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660002
سه بار به محمدی برای پخش مسابقات گفتم؛

دبیر: دوست داشتم انتخابی تیم ملی کشتی پخش زنده شود اما سرمربی تیم ملی مخالف بود/ مسابقات بعدی حتما پخش می‌شود

دبیر: دوست داشتم انتخابی تیم ملی کشتی پخش زنده شود اما سرمربی تیم ملی مخالف بود/ مسابقات بعدی حتما پخش می‌شود
رییس فدراسیون کشتی گفت: پخش نشدن مسابقات انتخابی کشتی تیم ملی با نظر سرمربی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی درباره عدم پخش زنده رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: من سه بار به غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی گفتم که دیدارهای انتخابی پخش شود، اما عدم پخش آن به درخواست مستقیم سرمربی تیم ملی بود و من هم به احترام محمدی با این موضوع موافقت کردم.

وی با بیان اینکه به استان‌های مختلف می‌رود تا کشتی را توسعه بدهد و پخش مسابقات نیز در همین مسیر است، ادامه داد: قطعاً مرحله بعدی انتخابی تیم ملی را پخش خواهیم کرد. درباره استدلال محمدی برای عدم پخش نیز باید این موضوع را از خودش بپرسید. من توجیه نشدم، اما به صحبت سرمربی تیم ملی احترام گذاشتم. به‌هرحال قطعاً مسابقات بعدی که بین 10 تا 15 آبان خواهد بود، پخش می‌شود.
رئیس فدراسیون کشتی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد، گفت: من می‌خواستم حتی هماهنگ کنم که مسابقه انتخابی از شبکه سه پخش شود. از کارشناسان و کسانی که می‌خواهند این موضوع را قضاوت کنند، می‌خواهم که نظر دو طرف را بپرسند و خوب تحلیل کنند.
دبیر با بیان اینکه برگزاری مسابقه انتخابی را از همان روز اول حضورش در فدراسیون اعلام کرده و گفته که شرایط در این باره در اختیار سرمربیان تیم ملی است، تصریح کرد: اگر بتوانیم، مسابقات انتخابی را از طریق تلویزیون پخش می‌کنیم، اما اگر این اتفاق رخ ندهد، از طریق اینستاگرام انجام خواهیم داد. من از خدایم است که مسابقات پخش شود، چون به دنبال جذب مخاطب برای کشتی هستم.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1660002
ارسال نظر
نظرات