شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660013
این برنامه ریزی شاهکار بود؛

نکونام: به دلیل ناآمادگی برخی تیم‌ها بازی‌ها را عقب انداختند/ قرنطینه که نیست، با تعویق 5 روزه کرونا از بین می رود؟

نکونام: به دلیل ناآمادگی برخی تیم‌ها بازی‌ها را عقب انداختند/ قرنطینه که نیست، با تعویق 5 روزه کرونا از بین می رود؟
سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: چون یکی دو تیم آماده مسابقات نبودند بازی‌ها عقب افتاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد نکونام سرمربی فولاد در خصوص عقب افتادن برنامه لیگ اظهار داشت: همه چیز به هم می آید! برنامه لیگ هم دادند ولی چون یکی دو تیم آماده نبودند، بازی ها عقب افتاد.

وی در خصوص اینکه این برنامه با نظر ستاد  کرونا لغو شده، گفت: قطعا ستاد کرونا تشخیص داده که بازی ها برگزار نشود ولی با 4-5 روز هیچ اتفاقی نمی افتد.
سرمربی تیم فولاد با تاکید بر اینکه این برنامه ریزی عجیب است، عنوان کرد: در این وسط تیم ملی با بوسنی بازی دوستانه دارد و این دیگر شاهکار برنامه ریزی است. ما برنامه ریزی را درست انجام دادیم، اردو گذاشتیم ولی الان این شرایط به سود تیم‌هایی است که آماده نیستند. ما از این موضوع ناراحت و گله‌مند هستیم. نه فقط ما بلکه بقیه تیم ها ناراحت هستند. شرایط الان نابرابر است و تصمیم ها گرفته شده.
نکونام تاکید کرد: وقتی تمرینات تیم هایی که سازمان نداشت و درست انجام نمی شد، کاملا مشخص بود آنها با خیال راحت تمرین می کردند. از اول مشخص بود که بازی ها در موعد مقرر برگزار نمی شود.
وی در خصوص اینکه ایا تیمش موارد بهداشتی را رعایت می کند یا خیر گفت: کرونا نیاز به بهداشت و رعایت دارد و شما می دانید سال گذشته ما بیشترین لطمه را خوردیم. بچه ها در حال حاضر رعایت می کنند و امیدوارم مشکلی پیش نیاید.
نکونام در خصوص اینکه ممکن است وقفه‌ها طولانی شود، گفت: ما  همه چیز را پیش بینی کردیم ولی مطمئنا آسیب دیدگی ها به فوتبال و تیم ها ضربه می زند. مهم نیست بازی ها 20 روز دیرتر برگزار شود به شرطی که کرونا از کشور خارج شود ولی با 5 روز عقب انداختن هیچ چیزی درست نمی شود. تازه قرار نیست قرنطینه ای هم رعایت شود. چرایش را نمی‌دانم!
وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد، در خصوص اینکه آیا یک هفته باعث می شود تیم های ناآماده به شرایط مطلوب برسند، عنوان کرد: اینکه در یک هفته اتفاق می افتد یا نه درست نیست. وقتی قرار است یک بازی انجام شود و سپس تیم ملی بازی دوستانه داشته باشد این‌ها باعث می شود یکسری فرصت برای بقیه به وجود بیاید. به هر حال یکسری چیزها مشخص است، ما در این فوتبال بازی کردیم و یکسری چیزها را می فهمیم. جنگ نابرابر به این دلیل است که یکسری تیم ها زحمت می کشند و یکسری تیم ها در مرور زمان زحمتی می کشند.
نکونام در خصوص اینکه آیا فولاد شانس مدعی بودن در لیگ امسال را دارد، گفت: من همیشه بازی به بازی جلو می روم و همیشه در فوتبال همین دید را داشتم. تلاشمان را می کنیم و دوست داریم موفق شویم. امیدوارم کرونا از کشور ما برود و در نهایت اتفاقاتی رخ بدهد که فوتبال ما پیشرفت کند.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1660013
ارسال نظر
نظرات