شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:10 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660029
استاندار زنجان:

خروج گوشت مرغ از استان زنجان ممنوع است

خروج گوشت مرغ از استان زنجان ممنوع است
فتح‌الله حقیقی گفت: تا زمانی که روزانه ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع نشود، خروج گوشت از استان زنجان ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از موج رسا; فتح‌الله حقیقی امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان اظهارداشت: باید ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع شود تا نیاز استان تامین شود و با افرادی که با این موضوع مشکل دارند برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه ما در مقابل مردم نباید با کسی مسامحه کنیم، افزود: شرایط امروز جامعه عادی نیست و نباید برخی‌ها احساس کنند هر کاری را می‌توانند انجام دهند.
 
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تا زمانی که ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع نشود مجوز قطعه‌بندی و خروج از استان داده نمی‌شود.
 
استاندار زنجان بیان داشت: اگر اتحادیه‌ها در زمینه حل مشکلات حرفی دارند پیشنهاد بدهند و من  در مقابل رسانه‌ها و مردم قول می‌دهم به تمام ایده‌های اتحادیه‌ها برای گره‌گشایی از مردم عمل کنم.
 
حقیقی با بیان اینکه در زمینه گندم و روغن هیچ مشکلی در استان زنجان وجود ندارد، افزود: اگر مشکلی وجود دارد باید جای دیگری جستجو شود.
 
وی با اشاره به اینکه در زمینه توزیع مرغ و تخم‌مرغ مشکلی در استان وجود ندارد، افزود: باید ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع و سهم شهرستان‌ها اختصاص یابد.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: همه اصناف باید قیمت‌گذاری یکسان داشته و قیمت در معرض دید مردم قرار گیرد و اولویت اصلی توزیع مناطق محروم است.
 
استاندار زنجان بر ضرورت قیمت‌گذاری از سوی سازمان صمت تاکید کرد و گفت: قیمت باید در همه مناطق یکسان بوده و تغییر قیمتی مشاهده نشود.
 
حقیقی بیان داشت: در ارتباط با تامین سوخت مردم بع ویژه نفت سفید در روستاها نباید مشکلی وجود داشته باشد و اگر جایی مشکل وجود دارد باید گزارش و حل شود.
 
وی برضرورت توزیع عادلانه لاستیک تاکید کرد و گفت: برخی اصناف در پیاده راه و محل عبور مردم نسبت به فروش اقدام می‌کنند که باید برخوردهای لازم با این افراد انجام شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1660029
ارسال نظر
نظرات