شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:37 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660051

لیگ قهرمانان آسیا| ساعت بازی فینال مشخص شد/ روایت AFC از سالگرد صعود پرسپولیس به فینال

لیگ قهرمانان آسیا| ساعت بازی فینال مشخص شد/ روایت  AFC از سالگرد صعود پرسپولیس به فینال
ساعت فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را مشخص کرد که طبق آن دیدار فینال میان پرسپولیس ایران و فینالیست شرق آسیا، از ساعت ۱۵ به وقت دوحه (۱۵:۳۰ به وقت تهران) در استادیوم الجنوب برگزار می‌شود.

امروز، جمعه دوم آبان‌ماه ۱۳۹۹ (۲۳ اکتبر ۲۰۲۰) ساعت ۱۴ به وقت دوحه (۱۴:۳۰ به وقت تهران) ۵۷ روز و یک ساعت دیگر یا به عبارتی ۸ هفته و یک روز و یک ساعت دیگر تا آغاز دیدار فینال در روز شنبه، ۲۹ آذرماه ۱۳۹۹ (۱۹ دسامبر ۲۰۲۰) باقیمانده است.
 
*اشاره AFC به سالگرد نخستین صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا
صفحه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در توئیتر که زیر نظر روابط عمومی سایت AFC اداره می‌شود، به دومین سالگرد صعود پرسپولیس به فینال این مسابقات واکنش نشان داد.
پرسپولیس در روز اول آبان 97 با تساوی یک - یک در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد، به فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
صفحه رسمی این مسابقات که زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اداره می‌شود، در دومین سالگرد صعود سرخپوشان به فینال، در توئیتی به این موضوع اشاره کرد و نوشت: روزی که هواداران پرسپولیس آن را به یاد می‌آورند. در این روز در سال 2018، تیم آنها برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1660051
ارسال نظر
نظرات