شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 22:40 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660065
امام جمعه دزفول:

برخی از شیعه‌های لندنی به دنبال فتنه هستند

برخی از شیعه‌های لندنی به دنبال فتنه هستند
حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی گفت: دشمن برای ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند برخی از شیعه‌های لندنی به دنبال فتنه هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای امام علی (ع) این شهر با تاکید بر لزوم دقت در انتخاب افراد دارای روحیه جهادی و انقلابی در کشور اظهار کرد: چه ترامپ چه بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شود در دشمنی آمریکا با ایران تفاوتی ایجاد نمیکند زیرا احزاب مختلف سیاسی آمریکا در سال‌های گذشته انواع و اقسام خصومت‌ها را با ملت ایران داشته‌اند.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه برخی صاحب منصبان ترسو تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر ایران را بزرگنمایی می‌کنند، افزود: مقامت و ایستادگی تنها راه مقابله با تحریم و فشارهای دشمن است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ رسما عربستان را گاو شیرده خوانده است، گفت: برخی می‌خواهند شرایط صلح امام حسن مجتبی (ع) را با شرایط کنونی کشور همسان سازی کنند ولی این کار مغالطه است چرا که ما اکنون از قدرت بازدارندگی خوبی برخورداریم.

حجت الاسلام قاضی دزفولی با بیان اینکه هیمنه پوشالی آمریکا با زدن پایگاه عین الاسد شکسته شد، بیان کرد: عدم تداوم تحریم‌های تسلیحاتی و بومی سازی تجهیزات نظامی ناشی از مقاومت مردم ایران بوده است.

وی ادامه داد: عقلانیت انقلابی که متکی به تحلیل‌ رفتار دشمن بوده، سایه جنگ را از سر کشور برداشته است.

خطیب جمعه دزفول اظهار کرد: مدیران نتوانسته‌اند در بحث اقتصاد موفق عمل کنند درحالیکه مقام معظم رهبری همواره بر خودداری از وابستگی به دلار تاکید داشتند ولی متاسفانه گوش شنوایی نبود.

وی صبر انقلابی و روی کار آمدن دولت جوان و حزب اللهی را برای دمیدن روحیه امید در جامعه ضروری دانست وافزود: نباید اجازه داد چهره‌های انقلابی زیر سوال بروند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی ایجاد دو قطبی در جامعه را از اهداف دشمن دانست و گفت: برخی میراث‌خواران انقلاب که عرقی هم برای انقلاب نریخته‌اند،سرمایه های انسانی و افتخارات ایران اسلامی را مورد بی‌احترامی قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه دشمن برای ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، اضافه کرد: ایران همواره بر وحدت و یکپارچگی امت اسلامی تاکید دارد ولی برخی از شیعه‌های لندنی به دنبال فتنه هستند.

امام جمعه دزفول با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهارداشت: با وجود مشکلات اقتصادی شاهد کاهش ۱۰.۵ درصدی جرایم در دزفول هستیم.

وی با اشاره به هفته تربیت بدنی گفت: تصمیم درمورد محرومیت آل کثیر فوتبالیست دزفولی تیم پرسپولیس در مسابقات آسیایی ظلم بود.

فرمانده انتظامی دزفول نیز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: مردم بعد از گذشت ۴۱ سال از انقلاب، تقصیر و کم کاری مدیران را نمی‌پذیرند.

سرهنگ روح اله گراوندی نظام جمهوری اسلامی را پرچمدار عدل علوی در جهان دانست و افزود: مردم با وجود مشکلات اقتصادی در مراسم شهید بهروان وفاداری خود را به نظام نشان دادند.

وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی میزان جرایم با وجود مشکلات اقتصادی نسبت به سال گذشته ۱۰.۵ کاهش یافت.

فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی تصادفات جرحی و ۱۰ درصدی تصادفات فوتی گفت: هفت هزار گواهینامه صادر و حدود هفت هزار و ۳۰۰ تعویض پلاک امسال در شهرستان دزفول انجام شده است.

وی با بیان اینکه دومین مرکز صدور گواهینامه دزفول به زودی افتتاح می‌شود، افزود: سه هزار و ۲۵۰ جلد گذرنامه در دزفول صادر شده است.

سرهنگ گراوندی کاهش جرم در شهرستان دزفول را نتیجه تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی دانست و ادامه داد: نیروی انتظامی هرگز بدون کمک و حمایت مردم نمی‌تواند امنیت را برقرار کند لذا از مردم انتظار می‌رود همکاری لازم را داشتهو بیشتر از اموال خودمراقبت کنند.

وی در پایان از حمایت امام جمعه، فرماندار،نماینده و اعضای شورای تامین شهرستان دزفول از نیروی انتظامی قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1660065
ارسال نظر
نظرات