شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:12 منتشر شده در مورخ: 1399/08/02 شناسه خبر: 1660071

فشارها و اعتراض‌ها جواب داد، رسول پناه بالاخره تسلیم شد/ سرپرست پرسپولیس استعفا داد و رفت

فشارها و اعتراض‌ها جواب داد، رسول پناه بالاخره تسلیم شد/ سرپرست پرسپولیس استعفا داد و رفت
سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد.

رسول پناه طی چند روز اخیر بواسطه شرایط بحرانی سرخ‌ها و اتفاقات اخیر نظیر جدایی ناگهانی شجاع و پیوستن نادری به استقلال روزهای سختی را سپری کرده بود که ناگهان چند ویدیوی جنجالی از وی منتشر شد که درباره مسائل اخیر با الفاظی ناشایست و توهین آمیز صحبت کرده بود.
صحبتهایی که جنجالی بزرگ را درست کرد و واکنش گسترده هواداران، بازیکنان و حتی اعضای کادر فنی را به همراه داشت و سرانجام همین فشارها رسول پناه را تسلیم کرد تا از سمت خود کناره گیری کند.
متن بیانیه رسول پناه به این شرح است:
مردم شریف ایران
هواداران عزیز پرسپولیس
خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.
امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود، بار دیگر استعفای خود را اعلام می‌دارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.
لازم می دانم از سوتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل و خونگرم و مهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم، پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند. 
همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.
مهدی رسول پناه
دوم آبان ۱۳۹۹
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1660071
ارسال نظر
نظرات