شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1399/08/03 شناسه خبر: 1660103
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل:

اجرای پویش" لبخند رضایت"در استان اردبیل/ بیش از 5500 بسته کمک مومنانه بین دانش آموزان توزیع شد

اجرای پویش" لبخند رضایت"در استان اردبیل/ بیش از 5500 بسته کمک مومنانه بین دانش آموزان توزیع شد
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل گفت: به همت خیرین و فرهنگیان بسیجی، در قالب پویش سراسری لبخند رضایت، تعداد 5569 بسته کمک کمک مومنانه بین دانش آموزان نیازمندان استان اردبیل توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سید محمد لطیفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در ادامه رزمایش کمک‌های مومنانه، در مرحله دوم این رزمایش، همزمان با سراسر کشور پویش سراسری لبخند رضایت در استان اردبیل نیز به همت سازمان بسیج فرهنگیان، خیرین و اداره آموزش و پرورش استان برگزار شد.

وی افزود: در مرحله دوم کمک های مومنانه تعداد 5569 بسته کمک مومنانه شامل، بسته های لوازم التحریر و تحصیلی، البسه، گوشی و تبلت، معیشتی و کمک نقدی با ارزش بیش از 12 میلیارد و 600 میلیارد ریال، بین دانش آموزان شناسایی شده نیازمند با نهایت تکریم و احترام توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل با بیان اینکه جامعه فرهنگیان و آموزش و پرورش از همان روزهای آغازین شیوع کرونا در صحنه مقابله با این ویروس حضور دارند، گفت: فرهنگیان بسیجی در اوایل اقداماتی چون تولید ماسک، تهیه اقلام بهداشتی، سم زدایی معابر، اقدامات آموزشی و بهداشتی، کارهای فرهنگی رسانه‌ای، فعالیت های درسی و آموزشی خرید و اهدای تجهیزات پزشکی را داشتند که در ادامه و در راستای کمک مومنانه در حال خذمت رسانی هستند.

سرهنگ لطیفی با تاکید بر اینکه پویش لبخند رضایت همان کمک مومنانه است، ابراز داشت: در نظر داریم در ادامه این پویش با کمک خیرین، با تهیه تبلت و گوشی های هوشمند، نیازهای دانش آموزان کم برخورداری که امکان دسترسی به این اقلام و حضور در کلاس های مجازی و شاد را ندارند بر طرف سازیم.

وی ضمن قدردانی از مجموعه آموزش و پرورش استان اردبیل جهت حضور پررنگ در مراحل قبلی رزمایش کمک های مومنانه، تصریح کرد: در ادامه از این خانواده بزرگ، فرهنگیان و خیرین عزیز در خواست می شود تا ریشه کن شدن کامل ویروس کرونا با پیوستن به پویش لبخند رضایت و جمع آوری کمک های مومنانه، برای برطرف کردن قسمتی از نیازهای دانش آموزان نیازمند استان تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1660103
ارسال نظر
نظرات